Wpis z mikrobloga

Mam 40 lvl i meeeega się nudzę. Kurde. Jak czekałem w kolejkach to miałem wrażenie, że to wyczekiwanie bardziej zaostrza apetyt niż teraz granie na serwerze, na który bez problemu wchodzę XD

Czy po 50 lvl będzie lepiej? Bo teraz jest 5 minut walki, 10 minut biegania od NPC do NPC i wciskania G oraz ESC, no ludzie. A Diablo 4 na horyzoncie nie widać :(
#lostark
  • 7
  • Odpowiedz
@zakamuflowany_fetyszysta jak dla mnie początek jest stanowczo za długi, powinien być jeden kontynent wywalony z tej jazdy do 50 lvl (najlepiej Arthetine), a czy warto według mnie jak już masz 40 lvl to jesteś bliżej niż dalej no i na 50 lvl i po przejściu fabuły na Vern dopiero otwiera ci się furtka na content (poza oczywiście tym do którego potrzeba wyższego GS)
  • Odpowiedz
@zakamuflowany_fetyszysta po 50 lecisz robic wyspy z 10 godzin by mieć matsy na levelowanie gearu, gdzie wyglada to tak że w queście 4-5 razy pływasz z punktu A do B i z B do A. Czasami jest to dosłownie te same miejsce w kółko i taki quest trwa z godzinę xd. Ja sobie w czasie tych podróży statkiem grałem mecze w rocket league xd. A potem się zaczyna znowu kampania którą trzeba
  • Odpowiedz
  • 0
@jakuses_reformed Polecam uzywania opcji find party zamiast zwyklego matchmakingu, bo faktycznie same warzywa w matchmakingu sa a zazwyczaj ktos kto sklada party zna mechaniki i wymaga tego samego
  • Odpowiedz