Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś myśli, że Trump poradziłby sobie z tą sytuacją lepiej to sugeruję zmienić leki.


@Prezydent-Camacho: Tylko ze jakos te wszystkie agresywne dzialania Rosji dzieja sie za rzadow demokratow.
Zajecie Krymu przez Rosje -> prezydentura B. Obamy
Inwazja Rosji na Ukraine -> prezydentura J. Bidena

Przez cala prezydenture Trumpa, Putin jakos nie osmielil sie niczego zajac ani nic odwalic. Moze dalo do myslenia Rosji to jak na rozkaz Trumpa, w Syrii
Powtórzę: zmień leki


@Prezydent-Camacho: Moze w koncu Ty powinienes o tym pomyslec bo rzeczywistosc coraz bardziej nie zgadza sie z Twoimi pogladami i wyobrazeniami.

Rzeczywistosc szybko zweryfikowala co pisalem ja i Ty. Szybko sie przekonalismy czy Putin "osmielil" sie zaatakowac podczas prezydentury Bidena czy nie. Czasem sie zastanawiam jak Ty sobie to tlumaczysz, czemu akurat Putin zaatakowal za Bidena a nie Trumpa?

Nie tylko ja o tym pisalem, wiele trzezwo myslacych
ja z tobą w ogóle nie dyskutuję, jesteś tak samo jebnięty jak Trump, który wczoraj w Ingraham Nazi Angle zapytany o wojnę Rosji z Ukrainą jako powód podał „rigged election”


@Prezydent-Camacho: zachwoujesz sie jak fanatyk.

Po raz trzeci: zmień leki

Typowe dla ludzi bez argumentow. Obrazanie ludzi z ktorymi sie nie zgadzasz i atak at persona.