Wpis z mikrobloga

Trend wzrostowy na WIG20 od covidowego dołka złamany.
WIG20 zaledwie 5 dni temu wyłamał się dołem z głowy z ramionami
Wpis z 19 lutego
Wtedy trudno było mi uwierzyć, że spadek z 2143 do 1932 mógłby dokonać się w 10 sesji. Tymczasem ledwie po 4 sesjach zasięg został przekroczony.
Przy okazji dzisiejszej sesji złamany został trend wzrostowy kreślony od covidowego dołka. Teraz więc okolice 1936 stają się oporem. Najlepszym scenariuszem dla kupujących byłby obecnie szybki powrót nad linię trendu i zostawienie tylko dolnego cienia poniżej 1932.
#gielda #inwestycje #smiesznekreski
DJ007 - Trend wzrostowy na WIG20 od covidowego dołka złamany.
WIG20 zaledwie 5 dni t...

źródło: comment_1645729726V5YspoSc3rtcMRfqYrS0S0.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MegaKox: Sprzedawać było w zalinkowanym poście, teraz pozostaje stać z boku. Trend wzrostowy złamany.
Jak ktoś ma szybkie łapki, to przy obecnej zmienności może próbować szczęścia i nawet powinien, jednak zostawanie z pozycjami na noc, to raczej słaby pomysł.
  • Odpowiedz
@Po_co_te_kwiaty: Po takim walnięciu jak dziś bardzo kusi łapanie długiej, jednak dla mnie taka zmienność to stanowczo za dużo, bo ciężko stopa sensownego ustawić. Teoretycznie FW20 po wyjściu jutro powyżej 1868 mógłby żreć w okolice 1950, jednak stop na dziennym musiałby być ze 60 punktów. Może intraday coś się ukształtuje.
Czekam spokojnie i zobaczę co dalej. Obłowiłem się od poniedziałku na szrotowanych bankach i pknorlen tak, że chcę mi się
  • Odpowiedz