Wpis z mikrobloga

Jutro paliwa może nie być, może skoczyć 300% w górę, więc nie żadne 2 dyszki jak to napisałeś. Być może jutro będziesz uciekać przed ruskimi rakietami.... z pustym bakiem ¯_(ツ)_/¯


@Frygus96: Obudź się chłopie. Przez takich jak ty robi się zamęt.
  • Odpowiedz
ty masz zamęt w głowie, a jestem opanowany


@Frygus96: To nie ja piszę głupoty że paliwo jutro pójdzie o 300%.
To nie ja piszę głupoty że jutro będziemy uciekać przed Ruskimi rakietami.
To ma być opanowanie. Przecież za chwilę będziesz się tak bał że jak sąsiad piernie to stwierdzisz że Ruskie wyrzutnią Grad ostrzeliwują twoje podwórko.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: Ja rozważam wszelkie możliwośći i podejmuje kroki zapobiegające, ty wysmiewsz mnie na portalu ze śmiesznymi obrazkami, ale jak przyjdzie co do czego to ty będziesz w kropce nie ja. Nie umiesz kalkulować i podejmować decyzji potencjalnie ratujących życie, szczerze to gówno mnie to obchodzi ale to dramat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale jak przyjdzie co do czego to ty będziesz w kropce nie ja. Nie umiesz kalkulować i podejmować decyzji potencjalnie ratujących życie, szczerze to gówno mnie to obchodzi ale to dramat


@Frygus96: Czyli jutro Rosja nas atakuje. Tak Napisałeś.
Kiedy mam do Ciebie napisać że jesteś szurem? Po jutrze czy w Niedzielę?
  • Odpowiedz
Dobra typie bo ty chyba masz zbyt mało IQ żeby zrozumieć co ja pisze XD Miłego!


@Frygus96: To się nazywa brak umiejętności czytania własnych tekstów i NIE ROZUMIENIE SŁÓW KTÓRE SIĘ UŻYWA.
Najpierw się zapytaj kogoś co znaczy słowo JUTRO, bo tego słowa użyłeś.
  • Odpowiedz
Jutro paliwa może nie być, może skoczyć 300% w górę, więc nie żadne 2 dyszki jak to napisałeś. Być może jutro będziesz uciekać przed ruskimi rakietami.... z pustym bakiem ¯_(ツ)_/¯


@Frygus96: DEMENCJA STARCZA?
  • Odpowiedz
w dalszym ciągu, nigdzie nie napisałem że tak będzie,


@Frygus96: Ja pindole. Ty jesteś jak PIS pokażesz mu kiedy i gdzie tak powiedział "jutro paliwa może nie być"
"Być może JUTRO będziesz uciekał przed ruskimi rakietami"
A ten pisze że nigdzie nie napisał że tak będzie.
W ilu
  • Odpowiedz