Wpis z mikrobloga

@ReprezentujeJP: bo napisalem ze zgodnie z art. 65 konstytucji ukrainy. KAZDY OBYWATEL MA OBOWIAZEK OBRONY NIEPODLEGLOSCI UKRAINY ORAZ JEJ GRANIC? Ja tej konstytucji nie pisalem nie moja wina ze w swietle prawa jesli nie wypelni obowiazku to czeka go odpowiedzialnosc karna co akurat jest zapisane w art 68. Ps. Nie pasuje ci 88 rocznik urodzenia? Xd
@MirkoMax: ok ale wytlumaczysz mi co takiego zrobi bo nie bardzo rozumiem ten argument. W sensie ze wystraszy Putina? Wiesz jak kazdy na swiecie zacznie posac ze ma nadzieje ze putin zginie nie oznacza to ze zginie. To jak pisanie kredkami na ulicy zeby Rosja zakonczyla wojne. Nawet jak kazdy to napisze i kazdy dowie sie o tym ze Rosja zaatakowala to co to zrobi dla sprawy?
@Lelek88: pisanie kredkami kwiatki czy świeczki nic nie dają ale jeśli typ ma przebicie do np fanów z rosji. Może jednak się rozejść że ta agresja to wcale nie ratowanie republik tylko zwykła napaść. Cały czas odnoszę wrażenie że opinia publiczna w rosji nie wie co ich wojsko tak do końca wyczynia u sąsiada. Dlatego uważam że twitty znanych osób ktorzy mają zasięgi( nie polityków) a które zapewniają rozrywkę i są