Wpis z mikrobloga

Byłam w plusie z tym telefonem i się zastanawiać czy zrobić ludziom z dupy jesień średniowiecza czy być jak człowiek i wyluzować. Babka przeprosiła powiedziała, ze najwyraźniej się przeoczyła(widać babeczka stres, było jej głupio itp.) i źle odczytała - mówię, ze spoko.. gdyby tylko ona to powiedziała a nie drugi koleś potwierdził... tak więc przeprosiła powiedziała, ze sobie wszystko wyjaśnią i przepraszają i gdy tylko będzie to możliwe coś mi wyślą w ramach przeprosin... no, ale zostaje to u nich w oddziale... i dlatego nie wiem czy niszczyć im życie i iść z tym gdzieś wyżej czy sobie darować bo w sumie za wiele nie straciłam.

#debiljez #rozkminajeza
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@F0rT3hW1n: @Endorfinek: no właśnie myślę nad tym... bo w sumie babeczkę rozumiem - mogła przemieszać te #!$%@? tabelki po tylu godzinach pracy - rozumiem ją bo też mi się zdarza - tylko u mnie nikt nie płaci za taki błąd :D i nie lubię siać #!$%@?, ale z drugiej strony - mnie #!$%@?
  • Odpowiedz
@zdechly_jez: Nie za bardzo wiem o co chodzi, ale jeśli sprawę udało się wyjaśnić, wszystko naprawiono i generalnie wszyscy są zadowoleni… a jedynie chcesz skorzystać z okazji, żeby narobić komuś (słusznego czy nie) smrodu, to robisz to dla chorej satysfakcji. Ale jeśli w ten sposób chcesz szukać sprawiedliwszej sprawiedliwości (dasz radę coś jeszcze ugrać), to czemu nie.

W skrócie: jeśli coś zyskasz, to możesz działać. Jeśli chcesz wyłącznie komuś dokopać
  • Odpowiedz
@staa: w sumie oprócz "gadżetów od firmy -o ile je dostaniemy to wyślemy" nic nie osiągnęłam, w sumie przeprosiła i podziękowała, ze przyszłam... no właśnie myślę nad tym, bo raczej już nic nie zyskam a ludziom mogę #!$%@?ć życie ale z drugiej strony wprowadzili mnie w błąd dwukrotnie i przez to mam dłuższą umowę. Chyba odpuszczę - nie mam siły na takie bzdety - tylko mam nadzieje, ze z ich
  • Odpowiedz
@zdechly_jez: Smartfon Plus dostępny będzie w trzech wersjach różniących się wielkością ekranu: 5.5", 4" oraz 3,5". Model z wyświetlaczem 4 calowym dostępny będzie już od 1 zł w ofercie Plus Mix (20 zł na 36 doładowań dla stałych abonentów).
  • Odpowiedz
@zdechly_jez: Przecież w plusie nie ma umowy na miesiące tylko na doładowania więc co za różnica na ile starcza? Ja umowę 30 doładowań w półtora roku niecałe skończyłem


A od grudnia 47zł/miesiąc i nic mnie nie obchodzi, a telefon se kupuję sam
  • Odpowiedz