Wpis z mikrobloga

czyli lepiej skazywać dziecko na życie bez miłości, często bez ojca czyli z duża szansa na fobie społeczne i depresję bo dla prawicy to niemoralne wybrać mniejsze zło i zabić płód któremu i tak wszystko jedno :( kiedy zaczniecie otwarcie mówić że chodzi wam o karanie kobiet a nie dobro dzieci.


@Titufe: to może od razu robić to samo z noworodkami? One też mogą mieć depresję i fobie społeczne.
  • Odpowiedz
ale jacy my? Skąd wiesz co ja chcę? Ja chcę żeby była równość. Jak baba ma mieć prawo zrobić aborcję to mężczyzna ma mieć prawo zrobić aborcję prawną.


@stray_dog:

To zupełnie inny poziom problemu.

Nie ma ŻADNEJ analogii pomiędzy aborcją a zwolnieniem z obowiązku utrzymania dziecka.

I nie widzę problemu aby system w którym jest "aborcja prawna" istniał.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: @Xtreme2007: ale co ma do rzeczy to śmieszne powoływanie się na nazistów? To ja moge zrobićtego samego fikołka i was nazwać zbrodniarzami bo zabraniacie aborcji. To tylko wasze zdanie, że aborcja 6 miesiecznego płoda to coś złego
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Nie poznałeś jeszcze jak okrutne może być życie. Ale wojna jest już za najbliższą granicą kraju, w którym mieszkasz.
Jesteś potwornym i bezwzględnym sadystą.

Na szczęście istnieją aborcje i eutanazje poza Polską i są dostępne bez względu na wiek pacjentów.
976497 - @Xtreme2007: Nie poznałeś jeszcze jak okrutne może być życie. Ale wojna jest...
  • Odpowiedz
@PlesniakPospolity: Jesteś chorym, potwornym i bezwzględnym psychopatą.

Do tego, aby redukować cierpienie, stosuje się aborcje i eutanazje.
Celem tych zabiegów nie jest zabijanie, ale skracanie cierpienia. Nawet Jan Paweł II odmówił uporczywej terapii i skrócił swoje życie.

Jeszcze widocznie sam okrucieństw nie przeżyłeś, ale wojna jest tuż za rogiem i obyś nie musiał patrzeć na cierpienie swojej rodziny, gdy inni będą się nad nimi bezlitośnie znęcać.
  • Odpowiedz
Czyli co, baba może decydować o tym, czy chce urodzić czy nie. Chłopa zdanie się nie liczy, pomimo tego, że on 50% genów tam ma swoich.


@stray_dog:
Tak
Bo tylko baba jest w ciąży
Po oddaniu spermy, płodowi jest wszystko jedno gdzie jest ojciec i czy nawet żyje.
A kobieta jest niezbędna do dalszej egzystencji płody/dziecka (nomenklatura obojętna)

Pomysł z aborcja prawna jest duzo niższego poziomu.
Bo
A) płód/dalej istnieje, niezależnie
  • Odpowiedz