Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja #!$%@? jak przenieść wszystkie SMS z iPhona do iPhona, z clouda zaciąga mi tylko jakiś szajs z przed dwóch lat :/.
#!$%@? no 4 dzień nie mogę zmienić telefonu. Co za #!$%@?.

Na obu mam włączona synchronizację, wszystko inne się przeniosło. Oba są dodane do tego samego konta.

#apple #iphone #telefony
  • 11
@BaRi: a jak dane przenosisz? u mnie to wszystko automatycznie poszło, zaraz po włączeniu nowego iphone pokazał się komunikat, czy chcę przenieść dane ze starego, zeskanowałem ten kod co się pojawił i elo, dalej się nie interesowałem nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@advert: SMS. Zdjęcia, kontakty, kalendarz, mail się przeniosły. Tylko te zasrane SMS niechca się ściągnąć albo załadować.
@BaRi: weź wyzeruj tego nowego i od nowa go odpal i wtedy wybierz opcję przenieś z innego iphona i wtedy przeniesie się 1-1 ze starego. To co pewnie zrobiłeś to odpaliłeś nowy telefon z zalogowaniem się przez apple id i pobrał co miał, a jak włączasz i wyłączasz sync smsów to trochę trwa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebool12: od czasów mojego iPoda video mam kosę z itunsami. Nienawidzę tego programu.

Chmura się nie udało, ale za radą @LuxikT: zmigrowalem z telefonu na telefon. Dzięki za pomoc!