Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: Pamiętam że szukałem gry LineAge 2 za darmo - wtedy nie wiedziałem że ona faktycznie jest do ściągnięcia za 0zł tylko trzeba płacić abonament za granie xD
Trafiłem na pierwszego wareza w swoim życiu. Borys Warez czy jakoś tak xD Miałem star downloadera który miał super funkcje wznawiania pobierania! Na tym forum było coś takiego jak funkcja? dodawało się coś takiego w podpisie i było Hej czy wiecie że śmierdzą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lolenson1888: Teraz też to jest i zwie się Instagram czy Facebook, YouTube lub TikTok.
Nie każdy wtedy jak i teraz chwali się tym co ma lub robi.
Teraz jedynie zmieniła się forma, z banerów na pierdyliard zdjęć czy nawet filmików z tego co ktoś robi, je, ma czy gdzie jest.
Kiedyś nie było tylu zdjęć czy filmików, gdyż Internet był wolniejszy lub nawet wdzwaniany gdzie za czas się płaciło. Też wrzucanie
@Lolenson1888: Ile wspomnień obudziłeś tym jednym wpisem. Od razu przypominają mi się godziny spędzane na świetnym forum piłkarskim jakim była strona zawodnicy.pl - byłem tam użytkownikiem jakoś w latach 2005-2009.

Czy jest tu może jakiś użytkownik tego miejsca? Zachowały się jakieś screeny, archiwa, cokolwiek? Poczytałby człowiek to po latach.

Pod tym względem Facebook jednak zniszczył Internet. Fora dyskusyjne to była świetna rzecz i niepowtarzalny klimat. Ale obawiam się, że te czasy