Wpis z mikrobloga

Dobre podsumowanie tych wszystkich wysrywów polskiej prawicy, która nie może zdzierżyć, że UE, czy NATO zrobiły coś dobrze. Zresztą, pałowanie się do Putina pokazuje tylko prymitywizm tych ludzi, każda inna reakcja NATO i UE niż wysłanie 100k wojsk celem zajęcia Moskwy to "walka kredkami i hasztagami". Po drugie, to bycie pożytecznym idiotą Putina, bo powiela się, jak widać błędną, narrację o słabości "zachodu", do którego sami należymy.

Skądinąd takie zachowanie częściowo rozumiem, ciężko bowiem polskiemu narodowcowi przyjąć do wiadomości, że polska racja stanu to NATO, UE i zacieśnianie współpracy w ramach pomniejszych sojuszy, a także z USA. Skoro więc ów ludzie twierdzą, że zależy im na dobru Polski, a świadomie ignorują to co dla niej dobre, mało tego, swoją narracją próbują dostosować fakty, do z góry sobie założonej tezy, to kim tacy ludzie są? No bo skoro fakty pokazują, że bezpieczeństwo i rozwój PL to bycie w UE, to jako patrioci chcący jak najlepiej dla kraju, powinni porzucić antyunijne postulaty. No chyba, że to całe pieprzenie "polska jest najważniejsza", jest tylko durną przykrywką do pozbycia się wszelkich bezpieczników, w postaci UE i wprowadzania tutaj swojego zamrodyzmu. Nie wiem, choć się domyślam.

#neuropa #4konserwy #uniaeuropejska #bekazprawakow #ukraina #polityka #rosja #geopolityka #europa #wojna #konfederacja
kezioezio - Dobre podsumowanie tych wszystkich wysrywów polskiej prawicy, która nie m...

źródło: comment_16455337169SGCZmU988pGQwvmhPdISg.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@kezioezio: #!$%@?.
Zachód obiecał Ukrainie integralność terytorialną za pozbycie się broni nuklearnej. A teraz się na nią wypiął, a Ruskie od 2014 rozbierają Ukrainę kawałek po kawałku.

Gdzie tu jest jakakolwiek siła zachodu? Mamy powtórkę z Ligi Narodów i pożytecznych idiotów twojego pokroju którzy w porażce szukają sukcesu. Że niby wojna nie wybuchła pełnoskalowa to sukces. Naiwność i głupota.

Taki sam sukces będzie jak w Polskę zaczną wchodzić. No wzięli sobie
  • Odpowiedz
Zachód obiecał Ukrainie integralność terytorialną za pozbycie się broni nuklearnej. A teraz się na nią wypiął, a Ruskie od 2014 rozbierają Ukrainę kawałek po kawałk


@jbc_wszystko: co najmniej raz dziennie ktoś mu wykazać się kompletną niewiedzą jak ty i powtarzać te bzdury o memorandum xD
  • Odpowiedz
Zachód obiecał Ukrainie integralność terytorialną za pozbycie się broni nuklearnej


@jbc_wszystko: Kłamiesz. Obiecali nie naruszać jej integralności terytorialnej, i słowa dotrzymali, bo ani UK, ani USA Ukrainy nie najechały, porozumienie złamała za to Rosja. Dalej nawet nie czytam, bo od razu widać, ze nie wiesz o czym piszesz.

10s szukania w internecie:

Memorandum budapeszteńskie (Memorandum Budapeszteńskie o Gwarancjach Bezpieczeństwa) – porozumienie międzynarodowe niemające statusu traktatu[1] podpisane w grudniu 1994 roku[2] w
  • Odpowiedz
Kłamiesz. Obiecali nie naruszać jej integralności terytorialnej, i słowa dotrzymali, bo nikt z zachodu Ukrainy nie najechał.


@kezioezio: XD No to zajebisty deal z Zachodem się układać :D Pokazali zdedcydowaniem Ruskim, że są siłą, z którą nie warto zadzierać i warto robić biznesy.

Nie wiem jakim debilem trzeba być, aby uznać to za jakąkolwiek dobrą informację ze strony Zachodu, który właśnie pokazał, że nie należy z nimi wchodzić w interesy, bo
  • Odpowiedz
My rośniemy, my się bogacimy, my żyjemy coraz dłużej i coraz zdrowiej, a Rosja balansuje na krawędzi upadku, i to od niemalże trzech dekad licząc od, lol, upadku ZSRR.


@mnik1: To chyba jak Szwecja ta Rosja upada.

I weźcie mi powiedzcie, że nie jesteście tym samym co druga strona którą codziennie krytykujecie za te same denne teksty.
  • Odpowiedz
Nie wiem jakim debilem trzeba być, aby uznać to za jakąkolwiek dobrą informację ze strony Zachodu, który właśnie pokazał, że nie należy z nimi wchodzić w interesy, bo cie zostawią samego sobie?


@jbc_wszystko: ale co ty #!$%@?? Ukraina podpisała taką umowę jaką podpisała, to nie był kolejny sojusz NATO. Pominę zresztą już resztę tego bełkotu bo sama UA nie miała i tak żadnych szans utrzymać broni jądrowej
  • Odpowiedz
@jbc_wszystko: Co ty #!$%@?. USA i WB obiecały że nie będą naruszać integralności terytorialnej Ukrainy i słowa dotrzymaly. Umowy nie dotrzymała Rosja najpierw zajmując Krym a potem wschodnia Ukrainę. Co robią pożyteczni idioci? Krytykują zachód za to że dotrzymuje porozumienia z Ukrainą xd
  • Odpowiedz
@jbc_wszystko: Jedyna strona łamiąca pakt to Rosja i z nią w interesy nie powinno się wchodzić. Mam nadzieję, że sankcję będą tylko poważniejsze z każdym dniem naruszania terenu Ukrainy. Robiąc interesy z zachodem Ukraina się rozwijała i szła w dobrym kierunku, jestem przekonany, że mieszkańcy również to widzą.
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: @nbzwdsdzbcps: @stjimmy:

Co ty #!$%@?. USA i WB obiecały że nie będą naruszać integralności terytorialnej Ukrainy i słowa dotrzymaly. Umowy nie dotrzymała Rosja najpierw zajmując Krym a potem wschodnia Ukrainę. Co robią pożyteczni idioci? Krytykują zachód za to że dotrzymuje porozumienia z Ukrainą xd


To zajebiste te porozumienia międzynarodowe, takie nic nie znaczące skoro nie ma żadnej instytucji, która może wymusić respektowanie tych porozumień.
Wy na prawdę jesteście
  • Odpowiedz
@jbc_wszystko: Mhm. Siemanko, "konto od 4. miesięcy", które do tej pory kojarzyłem głównie z antyszczepionkowego szurstwa a teraz, jak widzę, ku niczyjemu zaskoczeniu przebranżowiło się w putinofana.

Albo onuca, albo trajhardujący troll - więc miejsce na czarnej zasłużone, lol.
  • Odpowiedz
@mnik1:

które do tej pory kojarzyłem głównie z antyszczepionkowego szurstwa


A myślałem, że z Daily o zdradach jakich KK się podejmował wobec PL, które sam plusowałeś XD

ku niczyjemu zaskoczeniu przebranżowiło się w putinofana.


Fan Putina XD #!$%@? - pokazać ludziom wprost palcem, że jak będzie wojna z Ruskimi to Zachód nas wydyma jak Ukrainę w dupę i zostawi samym sobie na pastwę losu to bycie FANEM PUTINA!

Ja tu krytykuje
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: Chcesz mi powiedzieć, że Zachód wcześniej groził Ukrainie wojną jeżeli nie odda arsenału nuklearnego?

Po co komu jakiekolwiek porozumienia z zachodem jeżeli od 2014 zachód nie uznaje aneksji Krymu, a Ruskie, które wg wszystkich tutaj mają wojsko na glinianych nogach, upadają od 30 lat itd. itp - tam siedzą mimo niezgody zachodu. To czego się zachód boi, że pozwala na jawne łąmanie traktatów? I jaką ma siłę zachód i jego
  • Odpowiedz
Chcesz mi powiedzieć, że Zachód wcześniej groził Ukrainie wojną jeżeli nie odda arsenału nuklearnego?


@jbc_wszystko: I znowu zachód xD powtarzasz klasyczna ruska narrację gdy nie dało się zamieść pod dywan i zapomnieć o przeszłości to wlakowalo się o złym zachodzi by przyćmić to że to ruskie są agresorem. Taki przypadek mieliśmy w 1920 czy 1939r zawsze zły zachód, a to nie zachód nas napadł 17 września misiu tylko ruskie. To ruskie
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane:

I znowu zachód xD


A kto aktualnie wygrywa i kto przegrywa? Ja #!$%@?. Wyprany mózg do reszty. Ruskie właśnie robią sobie co chcą gwałcąc traktaty międzynarodowe, a zachód "policjant świata" się przygląda i na to pozwala.

I zdziwienie, że pretensje są do zachodu? Tak Ruskie są tu głównym winowajcą. Ale zachód nic a nic nie pomaga i na to pozwala. Pokazując, że się po prostu Rosji boi.

To ruskie złamały
  • Odpowiedz