Wpis z mikrobloga

Ta sytuacja z Polakiem przypomina mi mocno spór Muranskich z Niewolskim.
Pragnę przypomnieć, ze Niewolski twierdził ze muran jest gwalcicielem, pedofilem oraz robił sporo innych przykrych rzeczy.
Połowa wykopków srała z zachwytu nie biorąc zupełnie pod uwage źródła tych informacji czyli chłopa który jest odklejony bardziej niż sami muranscy. Minęły miesiące od tych oskarżeń i nikt już o nich nie pamięta.

Teraz wszyscy przypomnieli sobie jakaś akcje z polakiem i zabielskim gdzie przypomnę ze sytuacja miała swoje zakończenie w sądzie i jakos polak nie został na nic skazany co jest dość niecodzienne skoro to taki oczywisty sprawca.
No i kto jest teraz autorytetem wśród społeczności? Rafalala xD
A jeszcze dodam ze źródłem tej dramy są oskarżenia Amadeusza. Kolejny autorytet, człowiek głoszący sama prawdę.
Jak to było z tym wykopem i elitą internetu?

Ja jestem daleki od własnych wniosków w tej sprawie, po prostu zaskakują mnie skomplikowane metody myślenia tego forum.

#famemma
  • 24
  • Odpowiedz
@marv0oo: po powtórce matematycznej stwierdzam ze twoja obecność tutaj wnosi zero które reprezentujesz
odbij piłeczkę i daj w końcu jakiś dowód gdzie nitro widział filmik na którym polak wykorzystuje kogoś seksulanie
  • Odpowiedz