Wpis z mikrobloga

Ta sytuacja z Polakiem przypomina mi mocno spór Muranskich z Niewolskim.
Pragnę przypomnieć, ze Niewolski twierdził ze muran jest gwalcicielem, pedofilem oraz robił sporo innych przykrych rzeczy.
Połowa wykopków srała z zachwytu nie biorąc zupełnie pod uwage źródła tych informacji czyli chłopa który jest odklejony bardziej niż sami muranscy. Minęły miesiące od tych oskarżeń i nikt już o nich nie pamięta.

Teraz wszyscy przypomnieli sobie jakaś akcje z polakiem i zabielskim gdzie przypomnę ze sytuacja miała swoje zakończenie w sądzie i jakos polak nie został na nic skazany co jest dość niecodzienne skoro to taki oczywisty sprawca.
No i kto jest teraz autorytetem wśród społeczności? Rafalala xD
A jeszcze dodam ze źródłem tej dramy są oskarżenia Amadeusza. Kolejny autorytet, człowiek głoszący sama prawdę.
Jak to było z tym wykopem i elitą internetu?

Ja jestem daleki od własnych wniosków w tej sprawie, po prostu zaskakują mnie skomplikowane metody myślenia tego forum.

#famemma
  • 24
  • Odpowiedz
@opijanie: to niezły hipokryta, na tego Konopskiego tak najeżdżał, a jak ma film do tego, że Polak i Zabielski dobierali się do pijanej laski, co podchodzi pod próbę gwałtu to "he he zabielski to przygłup he he" a o polaku nawet sie nie zająknął
  • Odpowiedz
gdzie przypomnę ze sytuacja miała swoje zakończenie w sądzie


@sprytny-wegorz: a skąd wiesz? Bo z tego co ja kojarzę, to ta akcja, gdzie Polak i Zabielski byli w sądzie z Rafalalą, to była inna sprawa (Faustyn i Zabielski wyzywali tego Transa i on ich pozwał)
  • Odpowiedz
@marv0oo: to daj shota jak mówi ze go widział no ja #!$%@?. Wrzucacie jakiś gowno shot gdzie nitro mówi ze widział filmik i dlatego uważa ze Filip to przyglup #!$%@? i podciągacie to pod dowód w sprawie nadużyć seksualnych Polaka xD argumenty nie do #!$%@?
  • Odpowiedz
to daj shota jak mówi ze go widział no ja #!$%@?


@sprytny-wegorz: no masz przecież wyżej gościu xD opijanie ci wysłał xD
Masz nawet cytat nitro z tego shota

dopiero dzisiaj BO JA WIDZIAŁEM TEN FILMIK
  • Odpowiedz
już nie mam wątpliwości ze masz 14 lat


@sprytny-wegorz: to radzę powtórzyć matematykę, albo iść do lekarza z urojeniami xD

jesteś fanem nitro

xDDDD ja tego typa nie lubie zanim ty nauczyłeś się mówić xD
  • Odpowiedz