Wpis z mikrobloga

Czy podwyżka 9% w skali roku w moim korpo, to normalna stawka?
Dostałem 6% inflacyjnej + 3% za to że się rozwijam i mam ocenę roczną trochę ponad średniej.
Nie wiem ale mi się zdaje że jednak trochę mało xD, ale wolę się ludzi zapytać bo może to normalne. :P

#pracbaza #januszebiznesu
  • 6
  • Odpowiedz
@Egribikaver: Ostatnio czytałem artykuł, że normalnie podwyżka w korpo to jest na poziomie 2% rocznie "i nie ma przeważnie budżetu na więcej". Także sensowniejszym według autora artykułu była częsta zmiana pracy (co dwa lata) bo wtedy gdy przechodzisz do nowej masz wyższe widełki. To tak jak z tymi ofertami telefonów. Dla starych klientów mają gówno a dla nowych bardzo fajne oferty.
  • Odpowiedz
Ostatnio czytałem artykuł, że normalnie podwyżka w korpo to jest na poziomie 2% rocznie "i nie ma przeważnie budżetu na więcej". Także sensowniejszym według autora artykułu była częsta zmiana pracy (co dwa lata) bo wtedy gdy przechodzisz do nowej masz wyższe widełki. To tak jak z tymi ofertami telefonów. Dla starych klientów mają gówno a dla nowych bardzo fajne oferty.


@GodEmperorWasRight: Potwierdzam, tak dokładnie jest. W dzisiejszych czasach trzeba zmienić firmę,
  • Odpowiedz