Wpis z mikrobloga

@napewnonie: jak zostawią kurki oraz tile prostokątne i okrągłe z nadrukiem drewna to będzie bardzo dobry zestaw aby takie klocki sobie ogarnąć, ale znając lego zmniejszą ilość tego typu klocków do absolutnego minimum, mimo to jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Z zestawów które są już in development podoba mi się latarnia
  • Odpowiedz
@blogger: Co oni o----------ą. "Tribute" dla jakiejś piosenki która ma k---a z dwa lata? Domek w lesie to był mój faworyt, liczyłem jeszcze na coś z tematyką kosmiczną. Ale to g---o? Plizzz
  • Odpowiedz
@Fishuur: No nie? xD T się staraj i dobieraj klocki żeby było jak najładniej, a potem przegrywasz z projektem w stylu: jebnijmy sobie domek który by zbudowało 7 letnie dziecko i dodajmy figurki, bo kurła figurki są w tym zestawie najważniejsze :V, ale podobną politykę firmy widać na większości licencjonowanych zestawów. Choćby tym z ostatnim z kozami z Asgardu.
  • Odpowiedz
@blogger: kupowac caly zestaw dla kur i paru tile? mozesz je ogarnac na bricklinku za grosze, obawiam się, ze lego bardzo uprosci ten zestaw xd Wgl ten set wygląda mega nudno jesli chodzi o jego budowanie
  • Odpowiedz
@Godir17: Na pewno okroją go z 2/3 klocków, zobacz ile by na jedno drzewo poszło klocków imitujących liście, przecież ich cebula boli od samego patrzenia na nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@blogger: no tak, drzewa to pierwsze co lego w-----e z tego setu, zrobia 2 mniejsze po swojemu, czyli biednie XD BTW tam z przodu te detale cegiełek są zrobione z młotów thora? czy mi sie tylko wydaje
  • Odpowiedz