Wpis z mikrobloga

Liperi, Finlandia. Kolejka pod sklepem. W Liperi odnotowano najwyższą temperaturę w Finlandii czyli +37,2 stopnia Celcjusza (niewiele niższa od rekordu Polski +40,2). Byłem w Finlandii w 2018 roku w lato, były upały po 35 stopni ciepła (nawet na północy!). Największy efekt był w jeziorach, gdzie woda była mega ciepła, bo działały dwie rzeczy- wysoka temperatura i to, że słońce świeci bardzo długo latem na północy.

#finlandia #sklep #klimat #temperatura #pogoda #ciekawostki
Pobierz nowyjesttu - Liperi, Finlandia. Kolejka pod sklepem. W Liperi odnotowano najwyższą te...
źródło: comment_1645517766I8UbJ6jrdAHvxxX1RakoJD.jpg
  • 20
Zima i jesień to czas siedzenia w domu


@SayNoToPrzegryw: Tu się zgadzam, jak pogoda nie pozwala odpalić grilla i wypić 12-paka Harnasia to typowy Polak taki jak ty, wieczny narzekacz, bez choćby minimalnej inwencji, robiący zawsze wszystko na #!$%@? tak spędza czas.

Na szczęście nie wszyscy są tak #!$%@? jak ty, durniu.
@2aVV: Dla Ciebie to chyba każdy w lato tylko chleje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ćwiczenia fizyczne na dworze mi chodziło gościu, które się nie da uprawiać w okresie listopada trwającego do prawie kwietnia
Ćwiczenia fizyczne


@SayNoToPrzegryw: Gdyby tylko ktoś znalazł sposób jak ćwiczyć przy warunkach pogodowych, które w jakiś sposób mogą przeszkadzać osobie ćwiczącej.

Nie wiem, może jakiś budynek, może z ogrzewaniem. Coś takiego bym sobie wyobrażał.

Ale pewnie się nie da i UPAŁ MUSI BYĆ PRZEZ CAŁY ROK, bo chłop chce sobie poćwiczyć.
@SayNoToPrzegryw: Nigdy.

Tromso ma fantastyczny klimat i jest szansa, że szybko się nie zepsuje. Chociaż wystarczyłoby abyśmy wrócili do względnej normalności początku XXI wieku w Polsce.