Wpis z mikrobloga

"If you see a mushroom cloud from an atomic bomb, you're supposed to stick your arm out and hold your thumb over the cloud. If the cloud is bigger than your thumb, you're in the radiation zone and should evacuate. THIS IS WHAT VAULT BOY IS DOING IN THE FALLOUT SERIES"

Przyznam, że nie wiedziałem o tym ale fanem Fallouta nigdy nie byłem.

#fallout #bombaatomowa #goodtoknow
Pobierz K.....z - "If you see a mushroom cloud from an atomic bomb, you're supposed to stick ...
źródło: comment_NROyFFdRv70mdAFdYf8obP9SSLage5yQ.jpg
  • 11
@Katorz: "Przyznam, że nie wiedziałem o tym ale fanem Fallouta nigdy nie byłem."

1. Albo uznałeś, że podczas prawdziwych wybuchów tak można robić - co nie jest prawdą i się nie sprawdza

2. Albo uznałeś, że VaultBoy pokazuje palec by tak sprawdzić wybuch - co też nie jest prawdę.
1. Albo uznałeś, że podczas prawdziwych wybuchów tak można robić - co nie jest prawdą i się nie sprawdza


@Naczelny_Urzednik_RP: Srsly. Litości.

2. Albo uznałeś, że VaultBoy pokazuje palec by tek sprawdzić wybuch - co też nie jest prawdę.


Czyli nie ma w tym ukrytego dna? Zwykła teoria fanów?
@Naczelny_Urzednik_RP: Nawet jeśli, to śmiesznie to zabrzmiało - takie badanie "na oko" marnie sprawdzałoby się w takich przypadkach.

Chwytam, dzięki za wyjaśnienie.

Swoją drogą - nigdy mi Fallout nie podchodził ale lubiłem poczytać tematyczną wiki o nim. Mam więc małe pytanie do Ciebie, skoro siedzisz w temacie. Jako, że tych krypt było wiele (circa 100 o ile dobrze pamiętam) - czemu ludzie odpowiedzialni za nie, uskuteczniali jakieś zabawy, mając apokalipsę na
@Katorz: Vault-Tech podlegało rządowi USA a ci zasadniczo nie przejmowali się losem obywateli co nawet sam mówi prezydent USA w Falloucie 2, gdy rozmawiamy z nim o tym co się dzieje na kontynencie i o FEV (ma on podejście typu - niech inni giną, ważne, że ja mam się dobrze) Ot, zwykły eksperyment kosztem słabszych. W dodatku w jakim celu rząd miałby ratować ludzi?

Po wojnie było tak samo. W miastach
@Naczelny_Urzednik_RP: Chwytam, dzięki za wyjaśnienie. Btw. to ten sam prezydent co "dążył do wykoszenia wszystkich mutantów - także po stronie ludzi?" - jeśli tak to czytałem o nim.

W sumie to atakowałem Fallouta ale jakoś nigdy nie mogłem dłużej w nim zasiedzieć. Jakiś czas temu grałem w trójkę ale odpadłem zaraz po wyjściu z krypty - myślałem o New Vegas lecz: ktoś na wykopie mówił mi, że to strasznie słaba gra
Btw. "To ten sam prezydent co "dążył do wykoszenia wszystkich mutantów - także po stronie ludzi?" - jeśli tak to czytałem o nim."

Dokładnie ten sam (ten z platformy wiertniczej). Ulepszony FEV miał zabić wszystkie mutanty, supermutanty i każdą napromieniowaną istotę.

Najlepiej zacząć od Fallouta 1 ale grafika po tylu latach może niektórych odstraszać :P