Wpis z mikrobloga

Dla wielu polaczków złodziej, diabeł, bestia z Brukseli, wnuczek Wehrmachtu "Für Deutschland".
Dla mnie premier Polski z RiGCZem, który zawiesił pobór do wojska i zrównał wiek emerytalny. Nie popieram jego opcji politycznej, ale szanuję mocno. W cuckoldystanie odważył się na niepopularne reformy, które choć trochę przybliżyły prawa mężczyzn do k0biet. Potrzebujemy rządzących jego pokroju, by wyzwolić kraj od armii spermiarzy służących p0lkom.
#blackpill #przegryw #pieklomezczyzn #pieklokobiet
Pobierz IlikeTrains - Dla wielu polaczków złodziej, diabeł, bestia z Brukseli, wnuczek Wehrma...
źródło: comment_1645484305Q5zBVEnHspBrJWADUHA7aL.jpg
  • 18
@IlikeTrains: Przyznam, że kiedy rządzili byłem przeciwko, #!$%@?ło mnie że za bardzo wchodzi w dupę unii. Teraz niestety to jedyny człowiek który może ogarnąć opozycję. Wały i rozdawnictwo PIS zrobiły się zbyt bezczelne.
I jak wolałbym staruszka Korwina, tak tylko rudy (a obecnie siwy) jest w stanie ogarnąć pozostałości PO i stawić czoła kaczce. Niestety bez niego to banda debili która sama sobie podstawia nogę
@IlikeTrains: @MedrzecInternetu: @Nostrian: Ten gość jest z zupełnie innej gliny w całym morzu naszych przygłupich polityków. O dwie klasy wyżej. On między tymi wszystkimi schetynami, kaczorami, hannami gronkiewicz-waltz i innymi trzaskoskimi to wygląda jak profesor wśród parobków ze stajni.
Nie zasługiwaliśmy na jego rządy. Jeszcze nie czas na takich ludzi... Jeszcze trochę inteligencji musi się wychować w narodzie, w którym wybito inteligencje co do ostatniego, aby takich ludzi dopuścić
@IlikeTrains: Mi na zawsze kojarzyć się będzie z 23 procent VAT i zabraniu mi pieniędzy z OFE [przeniesieniu ich do ZUS]. Pieniędzy, które z racji na demografię trafią głównie do p0lek.
@IlikeTrains: Rusofobem? Polska ma tylko jeden cel i interes w polityce zagranicznej, osłabianie Rosji wszędzie tam gdzie to możliwe. Ja prywatnie nawet lubię Rosję ale w polityce nie am przyjaźni są tylko interesy.
@Nostrian: Nie musielibyśmy ich osłabiać, gdybyśmy byli z nimi zjednoczeni. Tak jak w latach 1815–1830 w ramach Królestwa Polskiego w unii z cesarstwem. Niestety zachciało się nam niepotrzebnych powstań ( ͡° ʖ̯ ͡°)