Wpis z mikrobloga

Chciałbym kupić telefon, w okolicach 2k cebulionów. Zależy mi na niezamulaniu i dobrej jakości zdjęć i dźwięku dobrym - telefonu używam zwykle do słuchania muzyki, oglądania netflixa i robienia zdjęć.
Rozważam Samsunga S20 FE albo OnePlus Nord 2 - napalilem się na norda, ale jak zacząłem czytać o wybuchach w indiach a potem w żadnych polskim sklepie ala xkom/mediaexpert itd nie szło go znaleźć to się wystraszyłem...

Warto kupić tego norda? Nigdzie nie udało mi się znaleźć info o tym wycofaniu w Polsce.. Albo coś lepszego w cenie sajszunga?

#smartfon #samsunggalaxy #oneplusnord #zakupy #samsung #oneplus #zdjecia
  • 8
@spinaczel: Przypadków wybuchów tych nordow było kilka (3-4?) i to w Indiach, więc to kompletnie nic nie znaczy uwzględniając to, że tych telefonów sprzedały się miliony, nie przejmował bym się. Znikają ze sklepów bo może wchodzi jakiś nowy model, a może chodzi o ostatni błąd cenowy na amazonie przez co ceny tego modelu mocno poszybowały w dół, zobacz na olx jest tego ogrom
@spinaczel
Nowe nordy masz teraz na olx za 1200zł wszystkie z "promocji" amazonu i miałem niedawno okazję porównać swojego s20fe do tego norda.
Po pierwsze one+ trochę lepiej leży w dłoni niż samsung i sprawia wrażenie lżejszego oraz bardziej plastikowego mimo tej samej wagi,, przełącznik trybów fajna sprawa tylko przez niego przyciski głośności wylądowały po drugiej stronie co dla praworęcznych jest nieporozumieniem. Ekran porównywalny, nie zauważyłem różnicy między 90hz a 120hz w