Wpis z mikrobloga

@Klozapina: Pierwsze słyszę. Po prostu zrobiły się ostatnio modne, zresztą nie pierwszy już raz. Ja mam pięć par i nie czuję się bananem a dzieciakiem (niestety) przestałem być już dawno. Martensy są po prostu dobre jakościowo i mają multum modeli do wyboru.
Jeśli szukasz czegoś bardziej niszowego a jakościowo o półkę wyżej niż Martensy, to celuj w Solovair. Nie wiem, jak teraz ale jeszcze kilka lat temu produkowali w tylko
  • Odpowiedz
@DocentMarzanek: w sumie jakbym mial brac glany to moze bym i wolal HDki czy nawet te krotkie steele na sloninie ale jednak martensy to sa buty do prawdziwego chodzenia, ta silikonowa guma jest mega wygodna no i raczej te cywilne nie maja juz blachy w srodku, po prostu juz troche nie te czasy na glany, wiecej dyskonfortu niz zalet.
@Klozapina: tak bananowych ze na aliexpress masz chinskie martensy
r.....e - @DocentMarzanek: w sumie jakbym mial brac glany to moze bym i wolal HDki cz...

źródło: comment_16455698848yAuHNaBaWZpkLd5vbdDV2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rafalkosnozawszenapropsie: Pewnie połowa dzieciaków biega teraz w podróbkach z Allie. Glanów nie miałem na nogach już ze 20 lat ale nie mają nawet startu do Martensów. Tak, jak mówisz Martensy po prostu są wygodne i nie ważne czy to brougesy czy klasyczne modele czy jakieś lżejsze typu model Alfie.
  • Odpowiedz
@DocentMarzanek: mozliwe, sam bym kupil ale nie wiem czy one sa ze "skory" a jesli nie sa to czy noga nie bedzie sie bardziej pocic w takich kaloszach (chociaz mialem niby te steele krotkie i byly ok)
nie no tak jak on pisze, martensy sa rzeczywiscie "brzydkie" i nie maja startu do porzadnych glanow, wygladaja bardziej jak meskie buty ale ta podeszwa z czarnej gumy w glanach to katorga w
  • Odpowiedz