Wpis z mikrobloga

@DogFoodVendor czytałem twoja dyskusje z @LiveDieRepeat, powiedz mi tylko jedna rzecz. O #!$%@? ci chodzi? Wszedles na górce, #!$%@? kasę, a teraz prowadzisz osobista vendette jak inni typu 2fac? W sklepie w biedronce jak babcia sobie bierze drożdżowke to też jej stoisz i #!$%@? nad głową, że paczek będzie lepszy i biedronka ogólnie robi ja w ciula? Chciałbym wiedzieć co cię niesie, żeby pokazać wszystkim swoją rację. Jeszcze inni mają się przyznać jak przegraja, i bardzo cię to boli jak tego nie robią bo? Bo wyrocznia jesteś? Daj ludziom inwestować w co chcą i się odwal, bo nikogo nie obchodzi twoje zdanie, rozumiesz?
#gme
  • 8
@DonPedroKapuczini: Odwrotnie, raczej czułem się trochę winny że zarabiam dużo kasy kosztem małp. Ten tag potwierdził że zasługujecie na to, a ryan ma rację że nie chce byście byli bogaci ʕʔ

Ale przede wszystkim to świetna zabawa, jak znęcanie się nad frajerami w szkole. Co cię obchodzi że mnie obchodzi?

To tak jakbym sprzedawał te słabe drożdżówki po mega marżach, a babcia by naganiała na nie innych
@DogFoodVendor: a to bardzo ciekawe, bo jak zazwyczaj znam ludzi, którzy zarabiają pieniądze to raczej nie muszą się dowartosciowywac w necie, po prostu mają #!$%@?. Zazwyczaj biedaki z bólem dupy starają się wytworzyć taka wizję co to nie oni. No ale mniejsza nie idźmy ta droga, niech będzie że jesteś bogaczem filantropem, którego jedyna aktywność polega na sraniu na gme. Btw my nie sprzedajemy więc na nas cymbale nie zarabiasz, jak
@gacrux:

no, tak potężnie się wzbogacił, że 2k pln na miesiąc to jest nieosiągalna na inwestycje kwota.


Nieosiągalna dla ciebie, durniu

tylko nie zapomnij, hehe, do skarbówki złożyć odpowiedniego zawiadomienia.


Od tego są księgowi. Nie umiesz normalnie pisać?

wyczuwam szczura jak pies myśliwski


Więc umyj się wreszcie