Wpis z mikrobloga

Pany co lepiej kupić? Słuchawki bez mikrofonu + zewnętrzny mikrofon powiedzmy w cenie 1200-1300zl za obydwie rzeczy, czy słuchawki z mikrofonem za 700-800zl? Do grania. #komputery #audio #pcmasterrace dla, zasięgu.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DurzyHarakter30: a dlaczego taki rozstrzał cenowy? bo wiesz, ten mikrofon który dostaniesz ze słuchawkami to nie będzie wart 400zł.

ja bym wolał osobno kupić, tak zamiast słabych słuchawek i słabego mikrofonu masz dobre słuchawki i słaby mikrofon (albo dobry jak nie szkoda kasy).
  • Odpowiedz
@DurzyHarakter30: A to zależy czy chcesz coś nagrywać czy tylko gadać z kolegami. Do nagrywania lepiej osobno i lepszej jakości mikrofon, a do gadania wygodniejsze będą słuchawki z mikrofonem.
  • Odpowiedz
@DurzyHarakter30: jak przewodowe to polecam Słuchawki HyperX Cloud Alpha Gaming Jack w cenie ~300 zł i więcej nie trzeba (mikrofon odczepiany), jak bezprzewodowe to Sennheiser PXC550 II w cenie ~800 zł i też jest git
  • Odpowiedz
  • 0
@10129 bo z mikrofonem to interesują mnie tylko steelseries i ceny są w miarę ok, a bez mikrofonu to już mam większe pole do popisu, bo przy okazji bym czasami słuchał na nich muzyki. I w tedy mikrofon osobno
  • Odpowiedz
@DurzyHarakter30: Ja bym szedł w to co pisze mirek wyżej plus wygodne słuchawki. Nie kupowałbym niczego gamingowego bo zwykle te akcesoria są droższe i bardziej awaryjne.

No chyba że chcesz bardzo dobrą jakość dźwięku, wtedy mikrofon pojemnościowy na statywie. Tylko wtedy będziesz musiał mówić wprost do niego, co może być niewygodne przy graniu.
  • Odpowiedz