Wpis z mikrobloga

Cześć moi bracia rozwojowcy, przesyłam update 6 tygodni po przeszczepie w Turcji (clincana, 3k graftów, 20lvl, 3k euro)

Jak się czuję?

-łeb z tyłu jeszcze czasami swędzi
-z przodu z dnia na dzień coraz gęściej
-twarz czasami jeszcze trochę opuchnięta (czoło głównie nad oczami)

Ogólnie to luzik i wszystko jest git.

Co robię, aby był jeszcze lepszy efekt i w przyszłości cieszył się normalnymi włosami?

-masuję głowę 2x10min dziennie
-alocutan forte 2x dziennie na koronę głowy od 2 tygodni (zero uboków jak dotąd)
-finaster 1.25mg co drugi dzień od 3 tygodni (zero uboków jak dotąd)
-1.5mm mikroigłowanie co sobotę wieczorem, wtedy nie nakładam minoxa ani na brodę ani na włosy, bo twarz też co sobotę igłuję xD (rolerem, ale dermapen mi przyjdzie na następny tydzień)

Co suplementuję? (stricte na włosy)

-biotyna 5mg dziennie
-witamina b complex 1xdziennie
-herbata z pokrzywy 2xdziennie

W razie pytań lub porad jestem całkowicie otwarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#minoxidil #lysienie #looksmaxing #przeszczep
s0ngo_ - Cześć moi bracia rozwojowcy, przesyłam update 6 tygodni po przeszczepie w Tu...

źródło: comment_1645357571gzjpzrEOd33CDr9VU3PH2o.jpg

Pobierz
  • 306
  • Odpowiedz
@Arintor: 3k euro w Turcji, w Polsce z 3x drożej, stąd wyjazd do Turcji. W tych 3 k euro był hotel loty i żarcie w hotelu, także spoko, polecam :).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@s0ngo_: Całe swoje nastoletnie życie nosiłem długie nie ścinane włosy, wychodowałem prawie do nerek te kudły, w wieku 18 lat coś mi się odwidziało i obciąłem się na jeża a jak zobaczyłem jaka to wygoda to po trzech tygodniach całkiem na łyso, w wieku 25 lat zauważyłem że zaczynam łysieć także naturalnie co nawet mnie ucieszyło bo mniej roboty przy goleniu głowy. Natura człowieka taka dziwna, szczęście jednych jest nieszczęściem innych.
  • Odpowiedz
@Lucius: Jak dla mnie lepiej jest po prostu mieć wybór - masz gęste włosy to możesz mieć je ścięte na 1-3mm a jak chcesz to możesz chodzić z dłuższymi. Kiedy zaczynasz już konkretnie łysieć (nie same zakola ale i gęstość) to praktycznie każda fryzura z dłuższymi włosami po prostu wygląda źle, więc jesteś skazany na buzzcut lub łysine.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? czy tylko ja mam wrażenie że te przeszczepy wyglądają komicznie?


@droid43210: nie tylko, dodatkowo jak masz jajowaty łeb, to raczej poszedłbym na siłkę, rozbudował kark, co optycznie zniwelowałoby różnicę
  • Odpowiedz