Wpis z mikrobloga

@rychu-petru:

ciesz sie debilu, ze za dziecka trafiales na zamkniete stacje, tak to pewnie bylbys kolejny ;d


Wychowywałem się na blokowisku gdzie też mieliśmy taki transformator, który co prawda zawsze był zamknięty, ale jednak jebitny napis "Nie dotykać! Urządzenie elektryczne" i symbol pioruna dawały mi do myślenia, żeby tam nie wchodzić nawet jeśli drzwi byłby otwarte, a już na pewno niczego nie dotykać jak Jasiu. Mówimy o gościu, który w tamtym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@badziebadla: podsumował kretynów, którzy twierdzą że mimo tego zrobił tak wiele xD to jak ci ludzie, którzy mówię że wystarczy wcześniej wstawać, a zapomną wspomnieć że stary im firmę kupił
  • Odpowiedz
  • 0
Wie ktoś gdzie dokładnie znajduje się ta stacja transformatorowa? Chętnie odwiedziłbym kiedyś to miejsce xd
  • Odpowiedz
domagaj się 300 tys. PLN od koncernu energetycznego, za to że nie zamknął stacji transformatorowej przed debilami takimi jak ty


@badziebadla: Kurde co ja czytam, jeszcze za własną głupotę chcą odszkodowań, wychodzę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Usunelem_Konto: On w ogóle kiedykolwiek się wypowiedział po co tam właził i dlaczego odwalił taki debilizm? W takim wieku był, że może na placu zabaw się nawalił jakimś harnasiem czy coś xD No bo bez przesady, niemożliwe że bez powodu nastolatek wejdzie do transformatora. Fascynuje mnie to.
  • Odpowiedz
@SchwererGustav:

trzymanie otwartej stacji Trafo i to jeszcze obok placu zabaw


Podejrzewam, że najpierw wybudowano tę stację, a potem plac zabaw. Poza tym skąd Energa miała wiedzieć, że stacja jest otwarta?

Jan Mela sam opowiada o swoim wypadku w ten sposób:

A oprócz tego, na tym małym placyku, na tym małym skwerku, stoi także taki budynek – stacja transformatorowa. I nagle zaczął padać dosyć silny deszcz. Wszyscy schowaliśmy się pod malutki
  • Odpowiedz
Bądź 13 letnim dzieckiem które zostaje kaleką po wyjściu do niezabezpieczonej stacji transformatora.

Po 2 latach mimo niepełnosprawności zostań najmłodszym człowiekiem który zdobył dwa bieguny.


@kaarp:

bądź kadłubkiem ciągniętym cała drogę na sankach tam i z powrotem.

naprawiłem dla ciebie ziomek
  • Odpowiedz
@Jaskier: no napewno. 13latek w trakcie burzy akurat z łomem pod pachą. 20lat temu takie akcje jak otwarta trafostacja, bo elektrykowi nie chce się zgłosić braku zamka to była norma w tym kraju.
  • Odpowiedz