Wpis z mikrobloga

@Zielonykubek: byłam w tym hotelu, jest wspaniały, piękny, czyściutki i bardzo wygodny (w łazience nawet jest wanna a nie prysznic) przy tym tani jak na ten bizantyjski przepych. Śniadanie tylko stosunkowo drogo wyszło ale warto było każdej złotówki bo jadalnia jest wielka, wytworna, a śniadanie bardzo w porządku choć bez jakichś wymyślności. Polecam z całego serca ten cudowny przybytek, niechaj mu się wiedzie jak najlepiej
  • Odpowiedz
@Galvay @Klepajro: wanna w hotelu kojarzy mi się tylko w droższych opcjach, bo w końcu prysznic taniej wychodzi. Ponieważ nie szastam przesadnie pieniędzmi jeśli idzie o noclegi to tym bardziej doceniam w hotelach każdy drobiazg podnoszący mój komfort typu wanna czy dużo wieszaków w szafie
  • Odpowiedz
@maegalcarwen: jak hotel ma wannę to go nie wybieram :P a co do taniości, to normalnie w tych 4-5 gwiazdek masz prysznice albo wybór pokojów między wanną a prysznicem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: byłam w tym hotelu, jest wspaniały, piękny, czyściutki i bardzo wygodny (w łazience nawet jest wanna a nie prysznic) przy tym tani jak na ten bizantyjski przepych.


@maegalcarwen: bez przesady, on jest taki sobie. Pójdź tam w lato, pokoje nie mają klimy ( ͡° ͜ʖ ͡°) (chyba, ze to się zmieniło, choć wątpię).
Ale tak, jest ciekawy, no i jak pod orłem to i rzeczony
FrasierCrane - > @Zielonykubek: byłam w tym hotelu, jest wspaniały, piękny, czyściutk...

źródło: comment_1645360732zBp5PNTx6ZtOie692cYeon.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz