Wpis z mikrobloga

Galę oceniam na 6/10. Dymy na najlepszym poziomie, ale nie było przełożenia w produkcji i samych walkach. Miałem nadzieję, że będzie to lepszy debiut niż High League 1, ale nie był

Na plus:

-Fajna walka Ztrolollowany-Hecman (w połączeniu z tym co Hecman #!$%@?ł na konferencjach)
-Przednia zabawa w walce Alanika z dwoma leszczami.
-Kossakowski-Kapela (weszły mi dwa kupony i hipokryta Kossakowski dostał na #!$%@?ę)
-Nudle Oli Okrzesik
-Dobry pojedynek Tybori-Lupa. Szkoda, że za wcześnie przerwany.
-Ciekawa walka Kasjo-Murański
-Brak koncertów; Boxdela i DeeJayPallasydie'a, który mówi "poszłem"

Na minus:

-Beznadziejna oprawa i światła
-Słaba praca kamer
-Przeciąganie gali wywiadami z udziałem idiotycznych gości moderatorów rozmów (np. Anonimowe cycoliny, nitro,Kasjo jako włodarz)
-Słaby matchmaking na undercard (jakaś #!$%@? Oliwka, która wypluwaja szczękę tylko po to, żeby sędzia przerwał, a ona mogła zgarnąć hajs;walka sportowców, którą każdy ma w #!$%@?).
-Brak dymów real-time marketingu. Przecież aż się prosiło, żeby zdjąć peta nitro podczas wywiadu czy dokumentować pajacerkę Rozporka (jeśli to prawda).
-Brak stanowczych konferansjerów, którzy radziliby sobie z zawodnikami (przykład #!$%@?, który przez 3 min #!$%@?ł jakieś androny, a cichy tylko kiwał głową)

Następne takie gale trzeba robić w Legionowie, Łomży, Płocku lub Radomiu, gdzie są eleganckie hale do wydarzeń, na które przyjdzie 5k osób (bez urazy dla tych miast, zwłaszcza że sam pochodzę z jednego).

Ciężko będzie przebić Fame i HighLeague, bo oni po prostu "lepiej się ubierają". Niemniej, trzymam kciuki, bo na konfach śmiechu było co nie miara :D

#primemma #famemma
  • 15
@Pryshlyak: wiesz jak śledzisz troche fejm czy hl, to ciężko na 1 gali wybrać idealnych zawodników i jeszcze wyższy level ich dobrać pod względem dymów jak i umiejętności, patrz np: Medusa i ten drugi, Sobota, Puszbarber, Heckman i Ztrolowany i jeszcze bym kilka wymienił, aleeeeeeeeeeeeeee:

1. top dobranych np: Tybori vs Lupa, widać było że KO lub TKO wisi w powietrzu, szkoda że tak szybko, ale tego się spodziewali ludzie
2.
taki że nie ma świeżości ani w fejmie, ani hl


@OscarGoldman: FAME - Wchodzi Majewski i myślę że będzie się działo, bo to kondycyjnie jest dzik, do tego trenuje u Mirka więc Garland, Sejfy, Łaaaaaaaaaaaaaa

HL - Pasha - dobra walka, osoba która może dać ciekawy main. Zapewne jeszcze kogoś dokoptują.
@elgrecqo: i o to tym pisze że teraz się robi dość gęsto i zacznie się prawdziwe szukanie fajterów, bo teraz mieli łatwo Hl czy Fejm czyli przykeić się do teamu x czy tam innych, robić sztuczne dymy (oczywiste), lepszy/gorszy reserch i są walki - teraz będzie zabawa, kto lepiej zestawi, kto lepszych zawodników znajdzie, no i kto porządne dymy będzie robił, to mnie ciekawi. Chociaż ostatnio na HL - stypa, Fejm