Wpis z mikrobloga

#pomeczowadychamikiego
#legia
#mecz
#ekstraklasa
#pilkanozna

1. W tej ogromnej fali hejtu, jaka spadla na Legie, bede starał sie utrzymać dzisiejszy wpis w optymistycznym tonie
2. Zremisować w Niecieczy to dla nas jak wygrać. Świetna obrona, kąsający atak, czego chcieć więcej?
3. Kolejne plusy, pierwszy remis w tym sezonie i to na tak trudnym terenie. Otwieramy szampana
4. Czerwona kartka Lopesa niekoniecznie uzasadniona. Tzn. jak dla mnie spokojnie mogl wylecieć za bezpośrednią czerwona, na szczęście, tylko dwie zolte, wiec nie będzie długiej przerwy
5. Miszta dzisiaj top, szansa na paradę sezonu. Boruc niech wcina frytki, mamy nowego Boga bramki!
6. Mecz z Wisla moze byc niezapomnianym przezyciem, nie tylko dla pilkarzy, ale przede wszystkim dla prezesa tysiąclecia. Otoz kibice szykują specjalna oprawe dla miłościwie nam panujacego, na pewno bedzie mile zaskoczony
7. Swietnie, ze juz 3 trener wpaja w nas to genialne ustawienie z wahadłami i trzema obroncami. Tego nam wlasnie trzeba, dzieki temu mamy szanse na emocjonowanie sie liga do konca sezonu
8. Co najważniejsze, nie musimy sie juz przejmować zaległym meczem, stan na dzień dzisiejszy pokazuje równą ilość gier zespołów z okolic strefy spadkowej. Różnice punktowe sa bardzo niewielkie i to, ze jestesmy przedostatni nic nie znaczy
9. Co by tu jeszcze... aha, grajac w 10, dzieki naszej unikalnej taktyce wahadeł, Termalika nie miała przewagi zawodnia, bo i tak w praktyce caly mecz gralismy bez wykorzystywania napastnika. Vuko, ty przebiegly lisie, wiedziałeś co sie swieci
10. Dla was nawiększy pozytyw, jak tak dalej pójdzie to zejde na zawal i będziecie wolni od moich wpisow. Czego sobie i wam zycze, bo już powoli mam serio dosyć
  • 6
  • Odpowiedz
@miki4ever: patrząc optymistycznie, to tak - remis, nie przegrana, Ciupala coraz lepiej gra, itp. Jednak, jak ten mecz się oglądało, jakie to było ciężkie, kryminał komuś się należy, wiadomo Legia i Nieciecza na dnie, jednak Łęczna czy Warta jak byly na dnie, dalo sie je ogladac chociaz..
  • Odpowiedz
@miki4ever: a tak już serio, to o ile do dzisiaj cały czas myślałem że to kwestia czasu aż Legia wygra 2-3 mecze z rzędu i w sumie ucieknie od grupy walczącej o spadek to o tyle po dzisiejszym meczu 1 raz w mojej głowie pojawiły się myśli że Legia spadnie

Josue nie ma dosłownie z kim grać, małe zaangażowanie zawodników, zimowe transfery nie są jakieś super
Niby Nieciecza trudny teren (pozdro
  • Odpowiedz
@miki4ever: Remis najlepszy w tym wszystkim ale wolałbym 100 razy wygraną. Teraz Wisła Kraków musi wygrać albo zremisować a Warta przegrać i dalej jest promyk nadzieji. Lepiej żebyśmy takie mecze remisowali a nie przegrywali jak z Wartą. Plus przerwaliśmy automaty Wygrana Przegrana bo pewnie po dzisiejszej wygranej szykowałaby się porażka z Wisłą tym bardziej że u siebie gramy źle. Według mnie musimy odmienić skład nawet wymieniając 8 zawodników. Dać nawet szanse
  • Odpowiedz
bede starał sie utrzymać dzisiejszy wpis w optymistycznym tonie


@miki4ever: Ja też chciałbym utrzymać ten wpis w optymistycznym tonie. I to nawet bardziej optymistycznym niż Twój bo chciałbym się odnieść do całej polskiej piłki. Jak by mi ktoś powiedział rok temu, że drużyna ze strefy spadkowej wygra w pucharach europejskich mecz ze Spartakiem i Leicester to bym go śmiechem zabił. Tymczasem gołym okiem widać jak bardzo się pomyliłem. Nie ma już
  • Odpowiedz