Wpis z mikrobloga

Ograłem jedynkę jakiś czas temu a niektórych postaci w ogóle nie pamiętam, na przykład tego Varla albo Vaneshę. Z takich postaci które kojarzę bardziej to ten król Słońce, Erend i Sylens. Mam wrażenie że twórcy mają trochę problemów z napisaniem ciekawych postaci. Polityczne aspekty też mi trochę umykają, Oseramowie, Carja, Carja Cieni, trochę zapomniałem o co tam we wszystkim chodziło. Może też dlatego że cała fabuła plemion ma trochę małe znaczenie i konflikty ludzkie wydają się śmieszne gdy przez większość jedynki odkrywasz prawdę o tym jak powstały maszyny i co się stało z dawną cywilizacją.
#horizonzerodawn #horizonforbiddenwest #playstation #ps4 #ps5
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rafaello91: Nie wiem czy taki mieli zamiar, ale generalnie to wygląda tak, że są te obozy i polityczne pierdoły dookoła, a w tle niby miała się rozgrywać ta opowieść scifi, która zjadła te główne fanaberie xD
@Mega_Smieszek: Tak to wygląda, o zadaniach pobocznych to już nie wspomnę. Czasami są ciekawe, ale czasem pomagasz miekszańcom wioski w walce z bandytami po prostu. Jeszcze nie skończyłem dwójki więc nie wiem jak będzie wyglądać trzecia część, ale liczę na to że ta cywilizacja dostanie jakiegoś technologicznego kopa, dzięki tej całej wiedzy dawnych ludzi.
@Rafaello91: Wydaje mi się że mniej więcej taki był cel bo patrzymy z perspektywy Aloy dla której całe te plemienne zabawy były głupie. Często jak jakaś postać zaczyna swoje wywody na temat innego plemienia Aloy zlewa go niejako pokazując nam że to ma małe znaczenie dla fabuły