Wpis z mikrobloga

@Pavulenko: jak grałam pierwszy raz w tę grę, to zaprosili mnie do arama i grafika wydawała mi się taka piękna i pełna szczegółów, ze nie ogarnialam że trzeba biegać przód - tył, tylko obijałam się po bokach i szukałam przejścia. Przegraliśmy.
@Pavulenko: jak grałem pierwszy raz to grałem tylko trójki bo nie widziałem że są piątki i myślałem że Blitzcrank to najlepszy wojownik bo miał wielki pieści i jak jebnal to aż przeciwnikow w powietrze wywalało
@Pavulenko: ja jak gralem pierwszy mecz to się cieszyłem, że już wbiłem 16lvl na postaci, a jak zagrałem następna grę to byłem #!$%@?, że muszę zaczynać od 1lvl
@papier0ski: xDDDDDDDDDD znalem osobe co sprzedawala itemy zeby kupic wieksze, bo nie wiedziala ze one sie lacza razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to juz troche grala ta osoba pare miesiecy xDDD i w kazdej grze byla stratna o te 30% xD co item
@papier0ski: ta i nie wiem czemu chyba nawet tutoriale pierwsze pokazywały, żeby na ashe kupić sobie chyba "Ostatni szept", stary łuk, a później thornmaila xD No bo jak już masz broń to trzeba zbroję, ja tak robiłem