Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
Jak ktoś nie wie o co chodzi poprzedni wpis tu ---> https://www.wykop.pl/wpis/63733583

Od ostatniego wpisu zleciało 48h.
Roślina rośnie jak inflacja w naszym kraju z dnia na dzień.
Słońce na równiku zdecydowanie jej służy.

#chad jest tylko jeden.
#przegryw zdjęcie w komentarzu. Jak pisałem wcześniej daje im ciągle szansę ale rosną dwa razy wolniej.

Będę musiał za jakiś czas improwizować.
Nie wiem jak długo mogę utrzymać roślinę w samej wodzie trzymając ją w plastikowej butelce.

Ziemi nie załatwię (środek oceanu) ale jak staniemy na kotwicy pożyczę sobie tochę ziemi z dna oceanu od matki natury (tle co uzbiera się w trakcie wybierania kotwicy). Przefiltruje ją kilka razy w słodkiej wodzie i włożę w to fasolę. Jakie właściwości ma ziemia z dna oceanu?
Nie mam pojęcia ale mam nadzieję, że nie zaszkodzi :D

Z ciekawostek:
Przejrzałem plany załadunkowe (mam do nich dostęp jako 1 oficer) i fasola była ładowana na nasz statek w Melbourne (Australia) a port wyładunkowy do jakiego miała dojechać to Singapur.
Wcześniej inny statek przywiózł ją do Melbourne z Nowej Zelandii.

#hodowlafasolizkontenera #rosliny #niewiemjaktootagowac #praca #gownowpis
Caracas - Jak ktoś nie wie o co chodzi poprzedni wpis tu ---> https://www.wykop.pl/wp...

źródło: comment_1645180143TtwAFkg8iP1JPuTf7C1DfJ.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Caracas: Ja to bym rozejrzał się za jakimiś nawozami. Jak nie uda ci się sztucznych to np możesz użyć kompostu lub fekaliów. Skórki z bananów zawierają dużo potasu, papryka też, większość roślin zawiera jakieś azotany, z ryb możesz fosfor mieć. Ogólnie da się taką hydroponikę utrzymać.
  • Odpowiedz
@Caracas okaże się, że to jakaś agresywna odmiana fasoli, która wybija każdą roślinność w promieniu kilometra i rozplewi się na cały kontynent. Na koniec zachoruje na jakiegoś nowego grzyba który przejdzie na zwierzęta i ludzi. Pisałem w poprzednim wpisie, że może lepiej tego nie sadzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z drugiej strony mogliśmy zobaczyć post zaczynający koniec ludzkości. :)

A bez heheszków to ta fasola będzie rosnąć
  • Odpowiedz
Jakie właściwości ma ziemia z dna oceanu?


@Caracas: to piach jest więc jałowe to będzie - już lepiej na wacie niech rośnie, tylko domontuj jej później patyk by mogła rosnąć w górę.
  • Odpowiedz