Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej zaczynam uważać że USA specjalnie wywołuje ta panikę.


@ImNewHere: Stale zwiększające się siły rosyjskie na granicy z Ukrainą i wzmożenie separatystycznych źródeł propagandowych forsujących wizję zaostrzenia sytuacji na granicy to są fakty. USA i "Zachód" nie wywołują paniki, tylko starają się rozbroić granat.
@manekin co ja Putin będzie utrzymywał te wojska tam przez pół roku, rok ? Co tydzień będą straszyć że atak za kilka dni?
Nie wiem czy wiesz jak bardzo cierpi ukraińska gospodarka ponieważ nikt tam nie zainwestuje jeżeli Biden co dwa dni będzie mówił że atak nadchodzi.
Zobacz że te wszystkie daty, plany ataków wychodzą. Waszyngtonu. Dobra taktyka ale długoterminowo nie będzie działać
Do spotkania miałoby dojść w Europie pod koniec przyszłego tygodnia - pod warunkiem jednak, że Rosja nie zaatakuje Ukrainy.

@ImNewHere: na 100% tego pewni nie możemy jeszcze być, że dojdzie do tego spotkania. Zastępca ambasadora USA wyrzucony z Rosji, Amerykanie zaraz odpowiedzą i karuzela kręci się dalej.
@ImNewHere: I naprawdę uważasz że przez pół roku Rosjanie będą markowali przygotowania do wojny? Bo tu nie chodzi o samą obecność na granicy, ale przede wszystkim dynamikę wzrostu potencjału. Myślę że zachodni wywiad potrafi rozpoznać ruchy świadczące o przygotowaniu do uruchomienia aktywnej fazy.