Wpis z mikrobloga

Według mnie, PRIME MMA kupuje widzów na YT. Obecnie leci re-stream transmisji f2f kasjo v muran, gdzie bylo ok 18k ludzi w peaku. Teraz oglada 7k czat martwy. Ktoś pisał że konfe o 4 w nocy oglądało 4k ludzi (tez robili re-stream). Ten czat przy tych 18k ludzi praktycznie się nie przewijał - strasznie mało osób się udzielało. Jak czasem ludzie mają 2k widzów to czas jest bardziej dynamiczny. Słucham opinii ekspertów.
#primemma #famemma
  • 11
@RafDan: Też tak myślę po dzisiejszym gdzie liczby jakieś były a przykładowo na wykopie bardzo mało wpisów. Porównanie też konfy i dzisiejszego wywiadu na kanale sportowym przy podobnych liczbach na kanale sportowym czat leciał jakieś 8 razy szybciej.
@RafDan: Sporo osob oglada tak jak ja tzn. Wbijam w drugiej godzinie streama. Z miejsca wywalam czat bo mnie ten spam nie interesuje. Nastepnie ogladam pol godziny i ide sobie zrobic kolacje. Wracam poogladam troche i pauza bo trzeba sie umyc i ogarnac na jutro. Koncze ogladac 3h streama grubo po polnocy a na Twoim monitorze wygladam jakbym siedzial i sledzil powtorke.
Ogladanie tego reklamowania fortuny czy przerw bez mozliwosci przewijania