Wpis z mikrobloga

@Wyrewolwerowanyrewolwer: @matka19002: należy pamiętać o tym, że im szybciej wystartuje rehab, tym szybciej (i prawdopodobnie lepiej) to wszystko się pozrasta, mniejsze zaniki mięśni itp.
Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że tylko gips/gorset i "nie jeździć" działa. Ale tak nas nauczyli nasi wspaniali ortopedzi :).
Dawno temu złamałem nogę na skiturach, na SORze wsadzili mi kostke w gips.
Pojechałem do jednego ortopedy i mowie, że mam w domu dmuchaną ortezę, zlamanie nie
@uysy: Nie no jasne, wiadomo że prosportowcy całkiem inaczej się regenerują i w innych cyklach pracują. Mi bardziej chodzi o neurologię. Specem nie jestem, ale nie trzeba być żeby zauwazyć że coś nie do końca ok w głowie.
A takie uderzenie w autobus bez jakiejkolwiek osłony (kawałek styropianu na głowie to prowizorka, a nie ochrona) musi coś namieszać.
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Normalny człowiek powinien się cieszyć, że chodzi lub pedałuje rowerem w takim czasie po wypadku i byłoby to widać na twarzy. Myślę, że albo jest na silnych lekach przeciwbólowych i go otępiły, albo jest tak zdeterminowany, aby dojść do zdrowia, że stara się ignorować ból, co wymaga koncentracji.

Jeśli masz nadwrażliwość zębów to spróbuj z pokerową twarzą zjeść coś słodkiego i najlepiej klejącego po tej bolącej stronie ( ͡°