Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jako, że moja motka g7 plus niestety już ledwo działa to potrzebuje zakupić nowy telefon. Generalnie chce wydać około 2k i póki co wybór padł na s20 fe lub realme gt w tej najmocniejszej wersji żółtej. Żona posiada już od jakiegoś czasu tego samsunga i odpycha mnie jego plastikowe, tanie wykończenie ale generalnie jest zadowolona. Myślę, też może nad iphonem 11, bo widzę że da się kupić za 2,5k nówkę tylko nie wiem jak się ma ta niska rozdzielczość oraz w realme i samsungu mam amoleda 120hz. Generalnie kusi mnie iphone, bo nigdy nie miałem no ale już sam nie wiem...
BTW. Zdjęć praktycznie nie robię wcale więc aparatów nie biorę pod uwagę...
#telefony #android #ios #iphone
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama:
I znowu kupię budzetowca za 800zl, który po roku nie nadaje się do codziennego użytkowania? Nope, dzięki :)
@barwus:
Chyba nie ma nic ciekawego w tej cenie z motki
@lsrrdc:
No generalnie nie wiem jak ten ekran wypada, bateria i czy nie jest już za stary technologicznie jak na 2k22?
@Mikiedbp:
Akurat o to się nie boję xd
@Xeanix: W sumie nie orientuję się, wiem że Moto ma sporo nowych modeli, ja mam wrażenie że to dobre średniaki.
Teraz mam realme GT Mastercośtamszmaster... jak na moje potrzeby jest ok, ale to telefon służbowy, telefon, mail i zdjęcia z terenu. Na duży plus jest szybkie ładowanie, podpinam na chwile przy śniadaniu i przed wyjściem do pracy mam 100%
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@barwus:
Nie zagłębiałem się w motki, ale gdzieś tam jakieś artykuły mi kiedyś wpadły w oko to generalnie narzekali trochę na nie