Wpis z mikrobloga

@GonzoMMz Samsung tak, 2 sklepy z aplikacjami, 2 kalendarze (Google i Samsung), 2 apki od kontaktów i pewnie jeszcze inne. Z całym szacunkiem nie polecę Androida z nakładkami. To tylko zamula i duplikuje funkcje. Oczywiście niech każdy używa tego, co mu odpowiada, po prostu tego typu rozwiązania nie są dla mnie.
@GonzoMMz: Wyłączyć, nie odinstalować. Jeszcze Microsoft tam swoje oprogramowanie narzuca. Serio jak Google tworzy system, to niech on wygląda i działa tak, jak to Google zaplanowało bez kombinacji :P
@raf092: no i co jest złego w tym że masz darmowe aplikacje Microsoftu na Samsungach? xD Nie musisz bawić się w jakieś zamienniki PowerPointa czy Excela. A wyłączenie aplikacji ma taki sam skutek jak odinstalowanie jej, nie działa w tle, nie masz skrótów aplikacji. Motorola nie ma nawet najmniejszego podjazdu jeżeli chodzi o oprogramowanie czy szybkość aktualizacji do Samsunga. Google nie potrafi nawet swoich Pixeli wydać bez błędów i spóźnionych aktualizacji.
@GonzoMMz Spokojnie nie spinaj się tak. Jakbym chciał softa od MS to wejdę do sklepu i również za darmo go pobiorę. Czyj to jest telefon w momencie kiedy ktoś narzuca mi oprogramowanie? Mój czy może jednak MS i Samsunga? Dlatego wolę czystego Androida. Ty wolisz Samsunga i doskonale, korzystaj z czego chcesz. Po to mamy wybór. Przedstawiłem swój punkt widzenia, myślę że już wystarczy ;)