Wpis z mikrobloga

@menmikimen: Miedzy innymi przez takie warunki porzucilem dwa lata temu kolarstwo, kupilem laweczke i ciezary i cwicze sobie silowo w domu.

Puszczam sobie podcascik, nie interesuje mnie pogoda, sylwetka wyglada znacznie lepiej bo cwicze wszystkie miesnie a nie tylko dol, nie wdycham spalin, moge sie obzerac i wszystko idzie w miesnie itd.

Mimo wszystko pozdrawiam i oby Cie nie przewialo Miras.
Ależ wieje

@menmikimen: wiatr mi nie przeszkadza, mieszkam w Kielcach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Deszcz mi przeszkadza, nie lubię gdy droga jest bardzo mokra.

Puszczam sobie podcascik, nie interesuje mnie pogoda, sylwetka wyglada znacznie lepiej bo cwicze wszystkie miesnie a nie tylko dol, nie wdycham spalin, moge sie obzerac i wszystko idzie w miesnie itd.

@pieczony_szczur_z_ogniska: i siedzisz w domu, zamiast wyjść na zewnątrz. Spalin nie
jagodowykrol - > Ależ wieje
@menmikimen: wiatr mi nie przeszkadza, mieszkam w Kielca...

źródło: comment_1645087841azfi3kJyBJs5tNdwQ16Fvy.jpg

Pobierz
@jagodowy_krol: @jagodowy_krol: Ja jezdzilem w 2018, 2019 i 2020 i juz nie chce. Wypalilem sie. Kompletnie. Jedyne czego mi brakuje w tym to porzadne sie wypocenie (usuwanie toksyn z organizmu itp.)

doładowanie się witaminami, np D


@jagodowy_krol: Zwlaszcza w zime gdzie jak mamy jeden dzien sloneczny w tygodniu to jest sukces. Poza tym ja regularnie suplementuje w tabletkach i opalam sie w lato a nawet i w zime (sama
Wypalilem sie. Kompletnie

@pieczony_szczur_z_ogniska: tak, jest to możliwe. Wszystko zależy jakie masz cele. U mnie było:
- przejechać średni dystans w dobrym czasie
- przejechać długi dystans
- poprawić to i tamto
teraz jest: pokonać wspólnika w wyścigu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bez celu, znudzi się faktycznie.

Mieszkam w srodku miasta wojewodzkiego. Aby wyjechac poza nie potrzebuje 10km w jedna stone. 20km w dwie.

@pieczony_szczur_z_ogniska: warszawa,
@jagodowy_krol: Wiesz moglibysmy sie tak caly czas przerzucac argumentami.

Mam po ojcu znakomita genetyke: szeroka klatke, wysoki wzrost, zdolnosc do przyswajania masy. Wiele osob co chodzi na silownie mi tego zadrosci. Grzechem jest majac tak dobre geny nie wykorzystac je we wlasciwy sposob.

A rowerem cwiczylem tylko nogi. Proporcje wiec zaburzone. Tym bardziej szeroka klatka u osoby ktora nie cwiczy miesni rak wyglada nieproporcjonalnie. Spojrz na Tomasza Kopyre na przyklad.

Powtorze