Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Wujek_Fester: ja mialem raz taka sytuacje, ze mieszkalem u Angielki bezposredni wynajem. Dom byl dodatkowo mocno skitrany bo to jakas przerobka wielkiego domu i wejscie bylo od boku co najmniej nie oczywiste imo. I pewnego dnia pukają jakieś klasyczne jehówki i mnie nawracać próbują po polsku gdzie przy otwarciu drzwi spytalem yes? Do dzis nie mam pojecia skad wiedzialy ze Polak tu mieszkal i ze wejscie bylo tak z boku, troche
@Wujek_Fester: @sorek: @KlotzF23: @mynameis60: Jako były jehowy już mówię skąd wiedzą, że jesteście Polakami. Wasi uprzejmi sąsiedzi, nieświadomi niczego, po prostu Was sprzedali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak szukają osób innych narodowości na danym terenie, to po prostu wypełzają i pytają sąsiadów "czy w okolicy mieszka ktoś, kto mówi w języku polskim?". Nie mówią im nawet, że są świadkami.
W moim mieście od dawna
@johnblaze12345: tak, jeszcze się załapałam na podpisanie tego, moje ostatnie tygodnie w sekcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale było święte oburzenie, że jak oni teraz będą zapamiętywać do kogo pójść i o czym gadali xD okazało się potem, że da się zapamiętać, a jak jakiś pionier miał dużo osób, które chce odwiedzić, to i tak w telefonie zapisywał sobie tylko numer bramy i mieszkania, bez ulicy (
@johnblaze12345:

jemu wiecznie coś nie pasuje xD

#!$%@?ący typ.

Oj tak. Nawet jak dajesz z siebie wszystko, to i tak może robisz coś źle, skoro nie słucha Twoich modlitw ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie słucha, bo go nie ma, ta prosta prawda rzeczywiście daje wyzwolenie, jeden z niewielu wersetów z biblii z którymi się zgodzę to właśnie "poznacie prawdę a prawda was wyzwoli" xd
Ahh, to dążenie