Wpis z mikrobloga

Mam nietypowe #rozdajo
Dzwonili do mnie z pokazem garnków, pulsometrów czy innego gówna. Oczywiście ja się zapisałem, bo co innego miałem zrobić.

Jak twierdzi telemarketerka do odebrania jest LAPTOP, wystarczy przyjść na miejsce spotkania i podać kod odbioru, potem pewnie wziąć udział w pokazie jakiejś tam pościeli za kilka tys. zł.

Podaję dane:
Miejsce: Miasto #rybnik, Hotel przy mlynie ul. miejska 16
Godzina: 14:00 16.02 środa
Imię na które się zapisałem: Janusz (Pawlacz #2137)
Imię osoby towarzyszącej: Krysia (ale można przyjść z inną)
Kod odbioru: 2114, zgłosić się do Wiktoria Sadowska
Impreza jest dla osób 40+, więc jak ktoś jest młodszy/młodsza, to niech się pobawi w charakteryzację

Jak ktoś chce przyjść tam z zamiarem zepsucia imprezy, to jest też jedna o godz. 11:00

Ogólnie można tam przyjść i przekonywać innych żeby nic nie podpisywali, nie brali kredytów, bo takie pokazy są niemoralne według mnie. Liczę trochę na #wykopefekt

Pani dzwoniąca twierdziła że laptop ma procesor i9, ale równie dobrze może się okazać że dostaniecie sprzęt uszkodzony np.

Jak ktoś będzie chętny pójścia i będzie trzeba podać nr. telefonu mój, to niech się jutro do mnie na priv dobija ze zdjęciem że faktycznie jest się na miejscu

Także tego, niech ktoś idzie, bo ja w pracy będę i nie mogę

Wołam, niech media się tymi spamerami telefonicznymi też zajmą
@polsatnews_pl @WirtualnaPolska @Wirtualnemedia_pl @Tygodnik_Solidarnosc @UWAGA_TVN

Plusy nie spowodują wygrania rozdajo, trzeba wstać i przyjść pod wskazany adres. Można plusować dla zasięgów

#pokazgarnkow #telemarketing #laptopy #pomocy #slask #zory #wodzislaw
Ryptun - Mam nietypowe #rozdajo
Dzwonili do mnie z pokazem garnków, pulsometrów czy ...

źródło: comment_1644948550nDu5E0aNFe4Rh440E4tuJG.jpg

Pobierz
  • 3