Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że możemy się śmiać z tej całej wesołej brygady opowiadającej na streamie o jakichś pierdołach, ale jeżeli chodzi o zmianę wyglądu czy kupno apartamentów to wykopki same się srały najwięcej dlaczego tego nie ma, nawet zabawne infografiki robili, a teraz czytam, że na #!$%@? to dodają skoro 2x swoje mieszkanie w grze widzę XD

Czy wy jesteście upośledzeni? Zdecydujcie się sami czego oczekujecie od tej gry
#cyberpunk2077
  • 11
  • Odpowiedz
@nn1upl: ludzie spodziewali się wielkiej naprawy AI i UI, NG+ w tym czasie, a nie grania na gitarze czy nowych mieszkań. Fajnie że to dodają, ale nie są to rzeczy warte wielkiego streama ponad rok po premierze.
  • Odpowiedz
@nn1upl: Ludzie oczekiwali po 14 #!$%@? miesiącach naprawy policji, lepszego GUI, dalszej naprawy glitchy oraz bugów, a także powstrzymanie się downgrade'u grafiki i jakieś większe DLC, a dostają wyłączoną policję, dalej słaby UI, jakieś durne interakcje oraz GLITCHE NA STREAMIE XD
  • Odpowiedz
ludzie spodziewali się wielkiej naprawy AI i UI, NG+ w tym czasie, a nie grania na gitarze czy nowych mieszkań. Fajnie że to dodają, ale nie są to rzeczy warte wielkiego streama ponad rok po premierze


@Faitameet: No ja się zgadzam jak najbardziej, że najważniejsza jest tu naprawa AI, przywrócenie wyciętego contentu i tak dalej, ale po prostu to jest żenujące, że ludzie non stop #!$%@?ą o tych apartamentach i zmianie
  • Odpowiedz
@nn1upl: po pierwsze coś tam coś tam wykop to nie jedna osoba.

A tak bardziej rzeczowo to chodzi o prezentacje - gadają pół godziny o jakichś pierdołowatych zmianach, które można zmieścić w trailerze 2 minutowym xD Tylko, że wtedy nawet mało rozgarnięty człowiek stwierdzi, że coś mało tego.

A ci robią prezentacje godzinną o tym że nowe kolory szminki xD Wstyd
  • Odpowiedz
@nn1upl: Trzeba też wyczuć publikę, jak komicy. Jeśli po roku pod premiery podstawowe rzeczy są #!$%@? to nie dodajesz fajnych bajerów. Tego nie przypudrujesz, bo sam trzon leży. To nie są rzeczy żeby przywrócić graczy na stałe albo odbudować reputacje. Wszyscy myśleli, że to będzie naprawione to i tamto ORAZ DLC które teraz przedstawiają.

Może następnym razem (,)
  • Odpowiedz
@nn1upl no ale nie widzisz naprawde różnicy między tym co mieli zrobić w tej grze od poczatku a tym co i po jakim czasie wypuszczają, czy tak sobie baitujesz?
Nikogo nie satysfakcjonuje gówno w papierku raz na pół roku, bo to gówno w papierku miało być dodatkiem do większych rzeczy.
  • Odpowiedz
@bizonsky: Ty czytałeś to co ja napisałem czy nie? #!$%@? ile razy można powtarzać - tak, w gruncie rzeczy mnie osobiście #!$%@? obchodzi apartament do kupienia czy zmiana wyglądu (choć to powinno być w grze od samej premiery), ale wielu ludzi na brak tych ficzerów narzekało, nawet zabawne infografiki robiono na ten temat a teraz nagle się okazuje, że kiedy w końcu to się pojawiło to nikomu to już niepotrzebne?

Chodzi
  • Odpowiedz
@nn1upl no dalej uwazam ze moj powyzwzy komentarz pasuje do tego co piszesz. Co z tego ze ktos narzekal na brak tych ficzeringow jak to tylko gowniane ficzeringi ktore sa oczywistiscia ze powinny byc. Mial prawo i dalej ma prawo narzekac. I tak, nikomu takie rzeczy nie sa potrzebne w zbugowanej grze kiedy sie w niej pojawiają. Ja tez narzekalem na brak tych rzeczy, jako powiedzmy umownie 5% swojego narzekania i te
  • Odpowiedz