Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, kompletnie nie znam się na rowerach, a w zeszłym sezonie zacząłem jeździć więcej ze znajomymi swoim trupem na którym bardzo się szczerze mówiąc męczyłem. Planuję w tym roku kupić czegoś sensownego, nie odrzucam, a nawet poważnie rozważam również zakup używki. Zwracam się do Was bo kompletnie nie znam się na temacie i nie wiem nawet jaki rodzaj roweru najlepiej się nada. Od razu zaznaczam, że nie będzie to raczej rower do jeżdżenia po mieście, uderzamy z reguły w jakieś bezdroża, lasy i inne szosy. Mój rower na sztywnym widelcu z bagażnikiem na tyle się nie nadawał, że musiałem czasami po prostu zrezygnować i pojechać inną drogą ;) Budżet to nie wiem 2-3k? Generalnie jeśli nie warto szukać w tym przedziale to powiedzcie też z góry.
#rower
  • 5
Mój rower na sztywnym widelcu z bagażnikiem na tyle się nie nadawał, że musiałem czasami po prostu zrezygnować i pojechać inną drogą


@belzebong: Mam specjalnie zrobione dwa rowery do jazdy po bezdrożach i są to rowery ''szosowe'' na oponach 35mm więc z tym sztywnym widelcem to przesada, że nie daje rady. Na zdjęciu masz mojego starego tribana na oponach 28mm co dałem za niego 100 euro i dawał radę w terenie.
4x80 - > Mój rower na sztywnym widelcu z bagażnikiem na tyle się nie nadawał, że musi...

źródło: comment_1644934768HbRVRPnv58GCOc5JITO9Df.jpg

Pobierz
@4x80: Może źle ubrałem to w słowa, ja nie twierdzę, że sztywny widelec to jest jedyny/główny powód, mój obecny rower jest w opłakanym stanie i nie sądzę, że warto w niego inwestować, bo nigdy nie był jakiś dobry i nadawał się co najwyżej na dojazdy do pracy/sklepu po zakupy. Wolę po prostu kupić coś sensownego i od startu dbać.