Wpis z mikrobloga

Mirki lubujące się w audio, niemal #afera ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszyscy wiemy, że kable zwijane na udach dziewic niepożartych jeszcze przez smoki (żywiące się tylko nimi), kosztujące kilka zamków na szlaku Orlich Gniazdsą są najlepsze, bo... są. I #!$%@?. Na audio najwięcej marży i swoiste dymanie (uszu) klientów, jasne, ale...

W kraju są dosłownie cztery sklepy (no, może 5 sklepów) dla fanów brzmienia i, cóż, "każdy orze jak może", ale, jasna cholera, pierwszy raz sprzedawca powiedział mi "nie, nie wydawaj u nas jakieś 8 koła, bo to co masz wcale nie jest gorsze od tego co chcesz od kupić". Wiem, wiem, wiem, jednak szczęka mi opadła.

a) szacunek do klienta - poprawna polszczyzna, odpowiednie zwroty grzecznościowe (nie to RTV AGD, kiedyś Wam wkleję maile wskazujące na to jakie ameby tam pracują)

b) profesjonalne doradztwo - ludzie którzy wiedzą o czym mówią, a w świecie audio to nie proste (pracuję w podobnej, jednak niezwiązanej z audio branży, więc doceniam ludzi, którzy mają wiedzę i potrafią ja przekazać w prosty i zrozumiały sposób), bo powiedzieć "dysk pińćset, procestor 4 #!$%@?, karta 8 milionów, urwanie dupy przy samym karku", to chyba każdy potrafi

c) konkurencyjne ceny (nie, nie wszystkie, ale, drogie misie, nie można wszystkiego mieć najtaniej, nie na tym polega prowadzenie biznesu)

d) niemal perfekcyjne oceny na wszelakich portalach (alledrogo, ceneo i inne tego typu) zapewne są wynikiem powyższych, ale to - mam nadzieję - zostawię Waszej ocenie.

Czy to reklama? Nie. Sprzęt audio, to #!$%@? drogi sprzęt, a w dobie nowego burdelu jeszcze więcej, więc tym bardziej (jako sprzedawca usług i produktów) doceniam coś, co można nazwać reliktem czasów zmierzłych - biznes prowadzony dla biznesu, jednak ciągle z pasji i z czymś o czym większość "pehaczy" (przedstawicieli handlowych) zapomina, czyli ze świadomością, że klient dobrze obsłużony zawsze zwróci.

Dla zasięgu mógłbym wkleić tu #cycki ale nie mam fajnych, bo mi włosy na klacie rosną, a do tego już posiwiałe ;-)

A sklep o którym piszę, to Q21.

#zakupy #allegro #ceneo #nocnazmiana