Wpis z mikrobloga

Jakie materiały, kursy, platformy do AZ104 polecacie? odrzucamy oficjalne materiały (wiem ze są dobre) Najlepiej żeby były jakieś laby dodatkowo, typek mówił po angielsku nie hindusku, jakieś demo pokazywał i napisy były ang/pl. #azure #cloud #microsoft #it
  • 3
@testokrol: Ja właśnie skończyłem "AZ-104 Microsoft Azure Administrator Exam Certification 2021" - Scott Duffy, na Udemy (firma zapewnia mi nieograniczony dostęp za darmo). Na kursie jest sporo linków do labek, niektóre robi i prezentuje. Ale ciężko mi polecić, gdyż jeszcze nie podszedłem do egzzaminu.
@testokrol: ja korzystałem z tego kursu:
https://acloudguru.com/course/az-104-microsoft-azure-administrator-certification-prep
Są tam laby analogiczne do sandboxów w oficjalnym learning path ms, jak sie odpali ten kurs na prędkości 1.2x to jest względnie ok.
Co do egzaminu to pytania głównie dotyczą rzeczy opisywane w learning path + materiałach dodatkowych, które są tam linkowane. Bez problemu można znaleźć też dump pytań, przy użyciu którego bez problemu można zdać tego certa.