Wpis z mikrobloga

Ale miałem wczoraj przed snem rozkminę, jaki jeszcze by można skleić skład rapowy na halftime show, żeby #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyszło mi coś takiego -
Superbowl w NY.
Zaczynamy od performensu Dżentelmenów w paryżu przez Hove i Ye, potem na scenie pojawia się Weezy i #!$%@? Lollipop lub A Milli, dołącza do niego Drejk i lecą razem HYFR, dalej wraca Kanye i gra Stronger(przy okazji Daft Punk wracają z emerytury żeby wlecieć na didżejkę. Wszystko kończy się powrotem Hovy, który leci Empire State Of Mind z Alicia Keys.

Ewentualnie Kanye zamiast Stronger może zagrać Off The Grid i wtedy Fivio dołącza do niego na scenie, tak żeby było bardziej nowojorsko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

NFL dawajcie moje miliony bo wam wymyśliłem najlepszy halftime show ever ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#yeezymafia #superbowl #rap
  • 10
@ShadyTalezz: Superbowl na PGE Narodowym.

Najpierw wychodzi ŁAJCIOR 2115. Po odśpiewaniu California (jako hołd dla Ramsów), dołącza do niego cała ekipa 2115, która bounce’uje w tle a BEDI skrrr gra swoje hity pt. White & Young i Delfin. Przy zwrotce Koldiego na scenę wychodzą Solar i Białas - ogłaszają powrót Tomba do SB. Grają razem JBMNT REMIX i Intercontinental Bajers.

Na koniec na scenę wychodzi Mata i Tata Maty. Rapują razem
Tywin_Lannister - @ShadyTalezz: Superbowl na PGE Narodowym. 

Najpierw wychodzi ŁAJCI...
@ShadyTalezz: NFL jest ostatnią ligą z Wielkiej czwórki która jest jeszcze zdominowana przez konserwatywnych republikan. Mieli problem w tym roku z Eminemem więc takie osoby jak Jay-Z czy Ye nie przejdą.