Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 45
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:02:02, Poniedziałek, 14 lutego 2022. Imieniny: Cyryla, Metodego, Walentego. Słońce podniesie się dziś o 07:10. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 9 godzin i 41 minut, w zenicie znajdzie się o 12:01 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:51. Ciemna noc zapadnie o 18:10, ale gwiazd można wypatrywać od 17:28.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać...
  • 12
  • Odpowiedz

Pysznego i pożywnego śniadania, z gorącą kawą a na pewno dzień będzie udany.
Wszystkiego dobrego na nowy tydzień. Trzymajcie się. Hej!
Dzisiaj ode mnie wilki i panowie z gitarami oraz śpiewem.
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
  • Odpowiedz
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Reeeeeeee, poniedziałek ()
Z okazji walentynek życzę Wam wszystkim miłości do samego siebie i miłości drugiej osoby (a jeżeli takowa jeszcze się nie pojawiła w Waszym życiu, to żebyście kiedyś taką spotkali) ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
Panuje błędne przekonanie o stosunku mężczyzn do filmów z gatunku dla dorosłych, bo niekończące się poszukiwanie nowego materiału to jest oznaką tylko wczesnego etapu rozwoju chłopców. Stopniowo w pasku wyszukiwania pozostaje tylko kilka nom de guerre ulubionych aktorek. Ale i oni nie produkują materiałów w nieskończoność, i wtedy ekscytujący materiały czowieka zostają streszczony do jednego specjalnego folderu. Ale tylko sobie wyobrazić, gdyby ulubiona gwiazdka mogłabyś odtwarzać więcej treści w jej zawodzie i
  • Odpowiedz
Udanego dzionka życzę wszystkim spod tagu jak i pozostałym. :) walentynki dzisiaj, ci co mogą świętują, pewnie kwiaty będą kupować. Ważne żeby się wspierać przez cały rok a walentynki to tylko taki dodatek. Trzymajcie się ciepło.

@mobutu2 nadzieja w sztucznej inteligencji, a z resztą już jest deep fake. Rynek takiej próżni nie zostawi.
  • Odpowiedz