Wpis z mikrobloga

W piątek na bazarku nabyłem drogą kupna taki oto sprzęt z okresu #prl : Elwro 144 rocznik 1982
Kosztowal mnie całe 8 złotych (kabel wliczony w cenę) :)
Teraz jako że już odleżal dwa dni w ciepłej piwnicy i wysechł, można się brać za próbę uruchomienia i pewnie naprawy. (Nawet jak wystaruje to szansa że klawiatura jest w pełni sprawna jest raczej pomijalnie mała)
Zapraszam na fotorelację na żywo.

Pobierz dlugi_ - W piątek na bazarku nabyłem drogą kupna taki oto sprzęt z okresu #prl : Elwr...
źródło: comment_1644775058B3vJ39zPVuupL6oER6M3dY.jpg
  • 73
@piggyduck: jak nawet nie wbija podwójnych cyfr to faktycznie jakiś wyjątek ci się trafił, no chyba że był już naprawiany i ktoś kiedyś wymienił ta nieszczęsna oryginalna gąbkę.
@skitarii: wymiary się zgadzają? Bo na pierwszy rzut oka nie wygląda. Ja ostatnio zdupiłem bo u znajomych w firmie widziałem wywalony zajebisty terminal (z monitorem chyba z 9 cali) od jakiejś maszyny wyprodukowanej chyba na przełomie lat 70/80 w Karlmarxstaadcie. Wyglądał centralnie jak z Fallouta i jeszcze 2 lata temu był uzywany. Prosiłem żeby nie wywalali bo go biorę, ale zaczym przyjechałem po niego 3 dni później to już poszedł do