Wpis z mikrobloga

Drogie #kuce.

Jeżeli bierzecie udział w #roknasilowni to przychodźcie proszę na #silownia w godzinach porannych, ew. do południa. To, co się dzieje ostatnimi czasy na siłowniach przekracza ludzkie pojęcie. Ja, jako już prawie 5x #roknasilowni i inni ogarnięci, nie możemy dopchać się do sprzętu, bo jakieś #kucyki usilnie okupują sprzęt jak te #cipki. Ja jestem wyrozumiały, też kiedyś zaczynałem, ale zniósłbym swój rage, jeżeli faktycznie widziałbym was ćwiczących, a nie robiących serię i #!$%@?ących się następnych 5 minut. Moje argumenty typu "to jest #silownia i tu się ćwiczy, a nie siedzi" odbija się jak gówno od brzegu, nawet już straszenie przez szerszych przestaje robić jakiekolwiek wrażenie.

Z wyrazami szacunku

#boldupy ##!$%@?
  • 7
  • Odpowiedz
@Sadzorify: A to nie umiesz pogadać z nimi i powiedziec zeby nie okupowali sprzetu przez 1h? Ja jak widze jakiegos kuca to mowie mu, ze sie podepne do niego i nigdy nikt nie ma przeciwko. Tak samo do mnie, czasami ktos chce sie podpiac i nie mam z tym problemu.

#!$%@?, gorzkie zale
  • Odpowiedz
@Sadzorify: lol. o co ci chodzi? Ja jak widzę, że ktoś długo okupuje sprzęt i ma długie przerwy to podbijam jak akurat kończy serię i pytam czy mogę sobie zrobić dwie szybkie wtedy kiedy on nie korzysta i jest ok.
  • Odpowiedz
@amarantowy problem pojawia się wtedy, gdy on sobie robi z kumplami przysiadziki albo wyciskanie sztangą 30-40, a ja 110-120, można dostać #!$%@? od zakładania i zdejmowania tych talerzy. Jeszcze gorzej, gdy okupuje sprzęt 4 kuców.
  • Odpowiedz