Wpis z mikrobloga

@rzaden_problem: Jego nazwisko wcale nie jest pokręcone; po prostu język ormiański jest zapisywany alfabetem ormiańskim. Tam zapisuje się je tak: "Վահան Բիչախչյան" (vide obrazek jak ktoś nie ma odpowiedniej czcionki). "Bichakhchyan" to transkrypcja na język angielski; jak widać są to języki bardzo odmienne brzmieniowo, więc zapis może wydawać się pokręcony (podobnie wyglądają transkrypcje nazwisk rosyjskich, ukraińskich, itp.; podobnie wyglądałyby nazwiska polskie, gdyby nie były zapisywane alfabetem łacińskim). Język
wpdk - @rzadenproblem: Jego nazwisko wcale nie jest pokręcone; po prostu język ormiań...

źródło: comment_1644792818uLhgMegFxhfURlvWENkR5q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zajebotka: możdzeń też takiego strzelił, a gdzie gra każdy wie. Zresztą dobra, fajna bramka, ale mnie to tak wkurza jak oni potem gadają jaki on to zajebisty itp. no k---a pełnego meczu nie zagrał, a już że najlepszy transfer itp xD
  • Odpowiedz
@kalamarnica22: on zagrał w 6 meczach, to prawda że ani jednego pełnego, ale strzelił już 6 bramek, w tym dwie w lidze. Dodatkowo połowa tych goli to były piękne bramki. Uważasz, że nie można powiedzieć o nim, że jest dobry z tego powodu?
  • Odpowiedz
@kalamarnica22 ok. Ja teoretyzuję, ale tutaj czuję, że Pogoń sprzeda go za 8-10 mln euro, a docelowo będzie grał w bardzo dobrym europejskim klubie. Za 5 lat spojrzymy obaj na te komentarze i zobaczymy, kto miał rację.
  • Odpowiedz
@skratch chodzi mi o podejście w sprawie każdego typa co strzeli fajna bramę albo ma asystę pięć meczów z rzędu. Najbardziej podniecali się kiedyś Kapustka gdzie ja oglądając mecze Cracovii myślę sobie o co im chodzi. To że Ty możesz mieć rację to okej, chodzi mi bardziej że media pompują czesto zawodników że zajebiści Itp a karierę robi 1% xd
  • Odpowiedz