Wpis z mikrobloga

mirki wy serio myślicie, że jak wojna będzie to polskie nieruchomości to the moon? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak będzie wojna to ludzie przy kasie z polski będą kupować nieruchomości w Hiszpanii etc. żeby w razie powołania ewakuować się tam i pić drinki z palemką nad morzem w czasie gdy plebs będzie walczył z Rosjanami na froncie.
#nieruchomosci #wojna
  • 11
  • Odpowiedz
@bazek993: w Polsce nie będzie wojny. Co do Ukrainy, ktoś wrzucał ostatnio artykuł: ceny w zachodniej części poszły do góry. Przykładowo kawalerka w mieście Dniepr kosztuje 160.000 zł (handlują w dolarach). We Lwowie ceny szybują, bo jest to domyślna stolica na wypadek utraty Kijowa. Nie wiem, dlaczego tak, też bym wolała ewakuować pieniądze do Hiszpanii, ale jak widać miejscowi nie wolą.
  • Odpowiedz
@herbatananoc: miejscowi nie wolą, bo Ukraina nie jest w UE i nie mogą, a więc wola nie ma tu nic do rzeczy. Zobaczymy jakie ceny będą we Lwowie jak noga pierwszego rosyjskiego żołnierza stanie na ukraińskiej ziemi, a front będzie się przesuwał na zachód.
  • Odpowiedz
@bazek993 W przypadku wojny będzie ucieczka od złotówki i obligacji skarbu Państwa, a to spowoduje jeszcze większe podwyżki stóp procentowych i niepewność gospodarczą
Nieruchomości dostaną po dupie
  • Odpowiedz
Dlatego w razie gdy pojawi sie jakakolwiek grozba czy ryzyko, to wyrzucam kartę sim, wyplacam caly hajs z konta i uciekam z walizka hajsu gdzies gdzie bedzie bezpiecznie ( ͡º ͜ʖ͡º). Chcecie to se walczcie. W koncu dostaliście wiecej niz ja. Ja tylko lozylem przez ostatnie lata, nie majac nic w zamian. Sprzedam wszystko co mam, zostawie tylko walizke ubran i druga walizke hajsu, oraz samochod zeby
  • Odpowiedz
@panstolec: właśnie miernota, która rodzinne zostaje w Polsce, co więcej, nawet wróciłem z emigracji żeby tu być xD takich jak ja PiS i Polska nieźle doi, a ja się uśmiecham, że słońce świeci
  • Odpowiedz