Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#!$%@? mi się auto w górach, do apartamentu mamy dość spory podjazd, w dodatku trochę ośnieżony, moje auto 4x4 dało sobie radę, ale kolegów już z przód napędem musiałem wciągać na górę, tylko że niestety auto mi się #!$%@? po tankowaniu praktycznie, chodzi na 5 cylindrów, będę wzywał Assistance z zastępczym (mam ubezpieczenie w HDi). Auto które mi przywiozą będzie podobne do tego co mam? Mowa o gabarytach, napędzie itp. Pewnie to jest gdzieś w warunkach ubezpieczenia, ale nie mam ich przy sobie, pytam o najbardziej prawdopodobna opcję. Druga sprawa czy takim autem można wyjechać za granicę? Chciałem jechać do Czech pozwiedzać, ale nie wiem czy w takim wypadku będzie w ogóle taka opcja. Uprzedzając pytania o paliwo, stacja naszego narodowego czempiona, fakturę na paliwo wziąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kiciochpyta #ubezpieczenia #samochody #motoryzacja
  • 6
@twinzpl: klasa niżej to tak z reguły, masz Octavię to dostanie się fabie, masz e klase to c klasę dostaniesz. Chyba że jakieś inne warunki masz w ubezpieczeniu, na 4x4 też bym nie liczył
@twinzpl: zadzwoń i zapytaj. Ja mimo, ze mialem zapewniony taki sam standard lub wyższy, to zdarzało się, że nie mieli żadnego dostępnego we flocie i proponowali nieco gorsze rozwiązanie na już. Na taki sam lub lepszy musiałbym czekać dzień/dwa
@twinzpl: miałam tak samo jak @Fokstrot88 niby w ubezpieczeniu było napisane, że samochód podobnej klasy lub wyższej, ale z powodu braku aut w tamtym momencie (przynajmniej tak to przedstawili), dostałam bez napędu na 4 i pusty w środku praktycznie. Jesli chodzi o wyjazdy za granicę, to niestety nie mam pojęcia.