Wpis z mikrobloga

Jeszcze trochę i okoliczni mieszkańcy zaczną protesty ze względu na hałas ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nagranie z okolic Kolbuszowej. W godzinach popołudniowo-wieczornych przeleciało łącznie 8-9 Black Hawków, wszystkie w stronę Mielca, Nowej Dęby. W Jasionce coraz więcej wojsk, co chwilę lądują kolejne samoloty. Co ciekawe, wokół G2A Areny (sztab USA), stoją wartownicy, którzy machają lub salutują, kiedy przejeżdżasz obok, miły gest :)

Super, że amerykanie tutaj są. A wszyscy intelektualiści doszukujących się w tym spisków i problemów dupa cicha. Zachód się zjednoczył i opluł Putina. Pomyślicie, co by było, gdyby rządził teraz Trump. Polska jest bezpieczna tylko w UE i tylko w NATO. Szkoda, że tzw. patrioci uważają, że opuszczenie tych struktur jest dobrym pomysłem. W związku z tym dodaję hasztag #bekazprawakow bo to oni gadają zazwyczaj takie głupoty.

https://streamable.com/dpstfw

#ukraina #rosja #wojna
  • 12
  • Odpowiedz
@kropla_bez_kitu_benc: NATO rozumiem, ale UE ma wewnętrznie sprzeczne interesy i różny stosunek do Rosji (patrz NS2 i stosunek Niemiec do Ukrainy). Niemcy Francja rozmawiają z Putinem w swoim interesie osobno, a nie jako jeden organizm UE. Nie uważam, że Polska ma opuścić UE, ale nie wolno nam patrzeć przez różowe okulary, że UE nas obroni. To co nas chroni to np. pewna zależność Niemiec od nas (i odwrotnie) i Niemcy w
  • Odpowiedz
@kropla_bez_kitu_benc: Kurczę, większość tekstu miała sens i miałem dać plusa dopóki nie przeczytałem o Trumpie przez co widać, że nastawiona/y jesteś na tworzenie podziałów i jednak nie do końca grzeszysz inteligencją. Smuteczek, ale może jeszcze jest dla Ciebie szansa.
  • Odpowiedz