Wpis z mikrobloga

Najbardziej w tym wszystkim żal żony Jarka Z. Biedna kobieta musi się zmagać z nadużywającym alkoholu małżonkiem, który w weekendy wybywa do śmierdzącej nory nagrywać dwóch meneli zamiast spędzać czas z rodziną. Dochodzą do tego takie akcje jak wciąż nietrzeźwy mąż tłukący się w dzień praktycznie pod mieszkaniem z innym gościem. Aron nie wydaje się zepsutym do cna osobnikiem jak górska kurtyzana czy ekogroszek. Jest po prostu oportunistą. Chłopa trzeba po prostu odciąć od Szkolnej i wysłać na odwyk. Może będą z niego jeszcze ludzie. Oczywiście inna sprawa, że wtedy pewien zaburzony socjopata z południa Polski straci wpływ na swoje dwie ukochane kukiełki ze Szkolnej 17
#kononowicz
  • 8
  • Odpowiedz
@GaudeMaterRedania: Jakościowo jak najbardziej Szkolna zyska bez niego. Gość jest statywem i nie czuje uniwersum, ucina najlepsze wątki zamiast je podkręcać. Dla mnie jednak to wciąż taki poczciwy pijaczyna. Jest za głupi by cechować się wyrachowaniem na miarę dwóch wymienionych
@Komunistycznawiedzma: mnie też bardzo to uderzyło. W tej sytuacji również żal Arona. Generalnie mnie strasznie #!$%@?ą wątki zwierząt na Szkolnej. Knurowi to bym łypę obił za Nero
@adolffhq: wiedziały
  • Odpowiedz
@Niewiedza_jest_blogoslawienstwem: XDD no biedna, ja bym na jej miejscu odpalał szampana, że debil zamiast zalegać w chacie wyłazi na całe dnie a jeszcze ekstra kasę z tego przyniesie. A najgorzej to ma piesek; przecież to głupie bydle co on rozumie z tego co się dzieje, jaki to stres? Normalnie psy się często między sobą przepychają. No, ale zabierz, na pewno będzie mu lepiej w klatce w schronisku.
  • Odpowiedz
@ujumuju: tylko ile z tej kasy przepije później? Nawet jeśli przyniesie te rzekome 2 k to ile z tego skapnie żonie? Pewnie cały psi ch*j. Co do psa to nie sadzę by akurat Aron był tępy. Raz, że pojętna rasa, a dwa, że na filmach nie wydaje się głupi. Nie twierdzę, że należy zabrać i do schroniska, ale ktoś mógłby uświadomić Jarkowi, że po prostu nie wszędzie powinien z psem łazić.
  • Odpowiedz
@Niewiedza_jest_blogoslawienstwem: nie szanuje psów to służalcze stworzenia, z inteligencją dużo poniżej kałamarnic, małp, świń czy delfinów. Gdzie go nie zabierze to i tak ten pies będzie bardziej zainteresowany niuchaniem gówna, nie dorabiaj ideologii. A co do tej kasy to już widzę, jak przepija 2k xD Jakby codziennie łoił pół litra to by wydał na to z 700zł. A nawet gdyby było jak mówisz, to nie przepija tego co jest z wypłaty.
  • Odpowiedz